Wpis z mikrobloga

PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM w Turcji nr 8 - tag do obserwowania #przeszczepzwykopem - zapraszam do zapoznania się z poprzednimi wpisami na tagu, sa tam updaty mojego własnego przeszczepu, który miałem 4.5 miesiaca temu. Sam pracuję w firmie, która zajmuje się medycyna estetyczna, w tym organizacja wyjazdów na przeszczep włosów.

Dla nowych osób - sam zrobiłem sobie przeszczep na początku listopada, pracuję w firmie, która zajmuje się medycyną estetyczną w Turcji. W komentarzu moje zdjęcie przed zabiegiem.

Update mojego własnego przeszczepu włosów - dzień 135.

Duża poprawa gęstości, weszliśmy mocno w fazę wzrostu. Nie wyrosły jeszcze wszystkie grafty, co kilka dni przeglądając głowę przed lustrem widzę dużo nowych, malutkich włosów, które dopiero wykiełkowały. Słowem wyjaśnienia - oznacza to, że poza tym co widać na zdjęciu, wyrośnie jeszcze więcej włosów. Pełny efekt jest spodziewany po około 12 miesiącach. Włosy robią się zauważalnie grubsze oraz coraz bardziej miękkie. Przeszczep włosów ma to do siebie, że w pierwszych miesiącach po zabiegu, włosy są dosyć sztywne, ciężko jest je ułożyć, są trochę jakby drutowate. Z czasem robią się miękkie, elastyczne, można je układać według własnego upodobania tak jak na reszcie głowy.

Co do samopoczucia, przeskok jest rewelacyjny. Przed zabiegiem żyłem normalnie, ale te zakola i przerzedzenia gdzieś tam siedziały z tyłu głowy. Wiadomo jak jest, każdy wiatr odsłaniał zaczesaną łysinę itd. Po zabiegu ogromny wzrost pewności siebie. Reakcje znajomych bardzo pozytywne. Niedawno odwiedziłem fryzjera, do którego chodzę niemal 20 lat. Stwierdził, że robota super i że wyglądam o przynajmniej 5 lat młodziej. Wróciłem po jakimś czasie na #tinder, porobiłem sobie nowe zdjęcia i albo z wiekiem kobiety mają mniejsze wymagania, albo gęste włosy robią naprawdę dużą różnicę, bo liczba par oraz interakcji ze strony kobiet jest niewspółmiernie większa niż kiedyś.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z decyzji. Mogłem to zrobić dużo wczesniej, trochę niepotrzebnie czekałem.

W międzyczasie wróciliśmy z 8 wypokowego wyjazdu do Stambułu, dzięki bardzo @Xelor za super wyjazd. Byliśmy jak zwykle z Wykopkami w Cayra Clinic w Stambule, udało się skoczyć na bardzo dobre jedzenie, trochę pozwiedzać (Haga Sofia) i kupić trochę słodyczy i pamiątek. Ogólnie z 10km w nogach było, więc trochę kalorii spaliliśmy po dobrym donerze :-)

W czwartek kolejny wykopowy wyjazd, tym razem 3-osobowa ekipa z wypoku,

Co do kolejnych wyjazdów, na pewno będą te, które są w kalendarzu, a także te, które mamy już zabukowane (również w 2025 roku), ale sam koncept tylko wykopowych wyjazdów z promocyjną ceną niedługo zostanie wygaszony, ze względu na dużo większy ruch w naszej firmie i rozwój nowych projektów związanych z medycyną estetyczną. Słowem - nie mam tyle czasu, żeby jeździć już tylko z Wykopkami. Chociaż bardzo to lubię i wszyscy z naszych wyjazdów okazali się super ludźmi, muszę zająć się innymi obowiązkami i wyjazdy przejmie ktoś inny.

Jeśli chcesz omówić swoja sprawe, zapraszam na priv, odpowiem na wszystkie pytania i posłużę doświadczeniem :-) nikt nie zrozumie faceta z łysieniem tak dobrze, jak inny facet, który sam przez to przechodził. Konsultacja to zawsze spoko sprawa, nawet jak nie zdecydujesz się jeszcze na przeszczep. Dowiesz się na czym stoisz i czy kwalifikujssz się do zabiegu z nami lub gdziekolwiek indziej. Nawet jeśli nie będziesz chciał pojechać z nami, pomogę i doradzę jeśli będziesz chciał skonsultować ofertę innej firmy, nie robiąc przy tym nikomu negatywnego PR.

Do konsultacji potrzebne będą zdjęcia głowy. Twarz może być zamazana, widoczne muszą być włosy z przodu i z tyłu głowy.

Dla Wykopków oferta specjalna: 2300-2700euro plus bilety, w cenie oczywiście hotel, transfery, zabieg, kosmetyki do pielegnacji po zabiegu. Wyjazd grupowy z polskim opiekunem (na wykopowych wyjazdach jestem ja osobiście).

Terminy na najbliższe wyjazdy grupowe:

21.03-23.03.2024r.

12.04-14.04.2024r.

26.04-28.04.2024r.

10.05-12.05.2024r.

24.05-26.05.2024r.

07.06-09.06.2024r.

21.06-23.06.2024r.

#przeszczepwlosow #przeszczep #lysienie #zakola #finasteryd #minoxidil #looksmaxing #turcja #podrozujzwykopem #wlosy
Mrukszachowy - PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM w Turcji nr 8 - tag do obserwowania #przes...

źródło: WYPOK

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 2
@teslamodels: Do 5000 graftów, to starczy na pokrycie całej głowy (o ile pozwoli na to Twoja strefa dawcza). Jeśli masz Norwood 6 lub mniej, 5000 graftów powinno starczyć na zamknięcie tematu w jednej sesji. Normalna cena za wyjazd grupowy z polskim opiekunem to zazwyczaj minimum 3000 euro, dla wykopu jest promka. Jeśli masz większe ubytki lub Twoja strefa dawcza nie pozwala na pobranie tak dużej ilości, może być niezbędna druga sesja.
Mrukszachowy - @teslamodels: Do 5000 graftów, to starczy na pokrycie całej głowy (o i...

źródło: norwood

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@EvilRogue: taka robota, takie życie.. Ale wiesz, jeżdżę na te wszystkie wyjazdy, pilnuję, żeby wszystko śmigało dobrze. Nie każdy jest super doświadczonym podróżnikiem, żeby biegać samemu po Stambule i nie każdy czuje się komfortowo rozmawiać w obcych językach. Tak naprawdę oferta wyjazdu jest skierowana właśnie do osób, które poczuja sie lepiej lecac z kimś.

@msr99 Teraz “ #!$%@? się na łyso “ to alternatywa, a nie konieczność ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Pasterz30: właśnie to w Polskich klinikach przeszczepy wyglądają jak łoniaki, albo pojedyncze włoski prześwitujące na zakolach i efekt jest bardzo słaby. Obczaj np efekty ludzi w klinice u dr Turowskiego w Polsce. Ludzie robia pozwy zbiorowe po jego zabiegach, a w sieci same płatne pozytywne opinie. Lepiej pojechać do Turcji, gdzie maja już 10 lat doświadczenia i temat obcykany do porzygu. Nie dość że taniej zrobią to jeszcze lepiej niż w
  • Odpowiedz
@Mrukszachowy Zajebiscie to wygląda,ja miałem zabieg 6 lutego także,jestem 1,5 miesiąca po i mam tą fazę wypadania także nie jest lekko,ale do przodu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@markili: super, wypadaniem sie nie przejmuj, za chwile odrosna grubsze, geste i na stałe :D

@robercik3c To nie jest problem, zazwyczaj sie je omija a dookoła rozmieszcza sie grafty bardzo gesto tak, zeby dawało bardzo dobry efekt optyczny. Jak chcesz to podeslij zdjecia na priv to omówimy co i jak.
  • Odpowiedz
@Mrukszachowy: Wciskasz straszny kit. 5000 graftów nie wystarczy na pokrycie całej głowy. Nie wiem czy 10 tysięcy by wystarczyło u kogoś z Polski. No chyba, że kogoś zadowala prześwit na całej głowie.
Jak ktoś ma całą górę łysą to lepiej sobie odpuścić przeszczepy. No chyba, że jest hiszpanem z super grubymi włosami.
  • Odpowiedz
  • 0
@kerri: 5000 graftów przy Norwood 6 lub mniej bez problemu starczy na zamkniecie tematu w jednej sesji, jeśli uważasz inaczej, to znaczy, że albo nie dysponujesz wiedza, albo nie widziałeś na oczy przeszczepu włosów. Kto Ci powiedział, że jest inaczej? Możesz to zweryfikować w każdej klinice na świecie. Sam miałem konkretny Norwood 5 albo lepiej.

Każdego kto ma Norwood 6 lub mniej zapraszam do wysłania swoich zdjec do konsultacji do jakiejkolwiek
  • Odpowiedz
@Mrukszachowy: Może masz inny obraz dobrego efektu i Ciebie zadowala niewiele.
Widziałem sporo przeszczepów u ludzi z Polski z tak dużymi ubytkami i zawsze Ci ludzie noszą dłuższe włosy, zaczeske a i tak widać spore prześwity. Na koronie to już całkiem.

Widziałem też sesje u hiszpana z nw6. W jednej z najlepszych klinik potrzebował chyba 13 tys graftów żeby pokryć porządnie całą górę. Z tym, że miał dużo grubsze włosy niż
  • Odpowiedz