Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Trochę #zalesie
Irytuje mnie naśmiewanie się z osób noszących pieluchy dla dorosłych lub inne wyroby chłonne. To nie są produkty "tylko dla starych dziadków", ani nie jest to domeną wstydu. Mam 26 lat i od 3 lat używam na co dzień pieluch dla dorosłych na rzepy, z powodów medycznych. Zmagam się z nerwicą i następstwem tego jest nadreaktywność pęcherza tj. po prostu co kilka minut chce mi się sikać (tak więc #sikajzwykopem xD) i gdyby nie pieluchy dla dorosłych to bym większość doby spędzał po prostu w toalecie. Nie wiem czemu to jest tak demonizowane i tylu ludzi ciśnie beke na zasadzie "hehe, typ ma pampersa, patrz mati ale beka xD", jakoś nikt nie ciśnie beki z innych wyrobów medycznych typu "hehehe mati, ale beka, zażył ibuprom, top bk nie wyczymie zaraz normalnie". ehhh, chciałem to z siebie po prostu wyrzucić.
#choroby #pieluchy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
@mirko_anonim: Rozumiem, że to na wypadek gdybyś nie doleciał, tak?
Bo jak lejesz w gacie, to pewno ludzie wyczuwają nutkę uryny, no i świadomość, że typ obok ciebie się "zejszczał w gacie", też raczej nie sprawia, że się czują komfortowo, bo ludzie są przyzwyczajeni, że takie rzeczy załatwia się w jednym miejscu, albo jak masz 90 lat i nie ogarniasz zwieraczy lub jesteś przykuty do łóżka.
@mirko_anonim: a lej sobie ile wlezie, byle nic nie kapało na zewnątrz pampersa i byle nie było nic czuć.
nie ma się z czego śmiać, ale jeżeli ktoś miałby chodzić w śmierdzącym pampersie, niezależnie od przyczyny, to nie jest to ok wobec ludzi w pobliżu.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): nie wiem gdzie widziales wysmiewanie. Mam co kwartal zapalenie pęcherza i tez nosze, bo po prostu nie zdążam do kibla nawet jak chodzę co 40 min
I nigdy mi nie przeszło przez mysl co ludzie o tym mysla, wyjebka. Ma mi być wygodnie i tyle. Kobiety noszą wkładki na upławy, podpaski, fizjologia to nic nieludzkiego.

Mysle że dopóki sam człowiek daje rade sobie założyć i zdjąć to nie