Wpis z mikrobloga

Mówicie, że p0lki mają duże wymagania, więc dalej gonicie za mieszkaniami, samochodami, kształcicie się, rozwijacie się? Słowem dalej pajacujecie?

Zapomnijcie! Wystarczy, że zamieszkacie na ławce w parku i będziecie sklejali figurki z muszelek, a pieniądze ze sprzedawanego soku z jabłek przeznaczycie na to, aby raz na jakiś czas dojechać do g00wniaka, którego macie z inną. xD

#p0lka #logikarozowychpaskow #mokebe #przegryw #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
ewa-myka - Mówicie, że p0lki mają duże wymagania, więc dalej gonicie za mieszkaniami,...

źródło: chrome-screenshot-15-mar-2024-11-43-55-CET

Pobierz
  • 12
@ewa-myka: No ale to nawet ja bym sobie tam mógł pojechać i o dobrych biednych chłopakach murzynach coś takiego powiedzieć jakbym ich poznał. Nie jest napisane że się z nim bolcuje, ślub bierze i świata poza nim nie widzi a później płaczę, że jest samotną matką której było w głowie tylko skakanie na drongalach. Naciągane.
A poważnie: Jasne, ja też nie sugeruję, problem w tym, że dobry Mireczek nigdy nie usłyszy komplementu od p0lki, obojętnie, co by zrobił, lub czego by nie zrobił, komplementy są dla mokebiaków, dla Polaka jest pogarda, podatki i śmierć w okopie ;-)


@ewa-myka: Ja określiłbym to jednak trochę inaczej, w Polsce generalnie jest taka wręcz bardzo, bardzo dziwne kultura odnośnie kobiet i maniera wśród nich srania do własnego gniazda, czytaj :