Wpis z mikrobloga

@Polasz: nono już widziałem jak całe tabuny pakował i światło zgasił o 13 godzinie. Prawda jest taka jak zawsze - pokrzyczeli, pojęczyli i się rozeszło. A i całkiem możliwe, że janusz tylko zyskał na zasięgu. Gdyby nie ta afera to by 99% wykopków nawet nie wiedziało że takie coś istnieje. A w bolzce takie traktowanie pracownika to codzienność
@Heezy: @bubr32 a widzicie sytuację zdobycia nowego klienta teraz? Znalezienia nowego pracownika (a wiemy że brakuje jednego co najmniej)? Klient powracający do nich za profesjonalizm? Ich branża jest pełna konkurencji i czy. Radomia czy Pcimia Dolnego, produkty przyjdą dokładnie takie same a smrodu mniej. Dobrze mu radzę zamknąć firmę a pracownikom znaleźć nową pracę, bo źle czasy a firmie przed nimi. Za dużo pracy w formie to źle,a dużo za mało
@Polasz: no tak, faktycznie teraz to już żaden klient nic od nich nie kupi xD Większe inby korporacje miały i rozeszło się po kościach. Popatrz na blizzarda. Może to niekoniecznie dobry przykład bo diablo 4 to gówno ale gdyby to była dobra gra to ludzie i tak by w nią grali mimo tego jak traktują swoich pracowników. Życie mnie nauczyło, że na twoje miejsce ZAWSZE znajdzie się ktoś kto z pocałowaniem
@bubr32: Miras jaka korporacja. Jaki Blizzard? Gdzieś za daleko poleciałes. Blizzard na ogolnoswiatow rozpoznanie. O giftpolu jeszcze wczoraj ludzie z Radomia nie słyszeli. Nie wiem ile ma pieniędzy w kieszeniach Dariusz, bo jeśli chodzi o willę karpatie oni mogli sobie jeden sezon cały odpuścić. Poprawić jakość i 3,2 to jednak ciągle w 10 najgorszych wyników w Zakopanem ciągle. Firmy produkcyjne muszą produkować. Po wystarczy dwóch miesiącach bez zleceń się rozpadną.. mógłbyś
Jeszcze nie wiemy co zrobi s poniedziałek a już dajesz osąd że przetrwa


@Polasz: po prostu widzę po poprzednich dramach że rozeszło się po kościach i tutaj też tak obstawiam. Kiedykolwiek w ogóle wykopowy roast komuś zniszczył karierę?

Chłop będzie memem przez czas kiedy uczy się jeszcze jak powinno się w damage control. Jak już zamknie dziurę i wypok się nim znudzi to pewnie wróci do interesu może pod inną nazwą.