Wpis z mikrobloga

@mymymymy: Graty zakupu, sam poluję na pony car'a ze stanów, tylko z V6. Na żywo przymierzałem się do Mustanga, Camaro i Challengera. Dodge jest piękny, ale wydaje się olbrzymi z perspektywy kierowcy (w końcu ponad 5 metrów długości robi swoje)
  • Odpowiedz
@mymymymy nie chce mi się czytać komentarzy ale powiedz jak się sprawuje? Po wycieczce do Stanów mam obsesję na punkcie tych aut ale nie jestem przekonany.
  • Odpowiedz
  • 0
@escoban nie mam z nim żadnego problemu, trzeba brać pod uwagę trochę większe koszty eksploatacji chociaż porównałbym je do serwisowania Audi albo BMW, prowadzi się świetnie, wygląda świetnie i HEMI robi robotę
  • Odpowiedz
@JuneJohn: w teori, ale tylko w teorii jak np ktos takiemu samochodu wjedzie w dupe albo bedzie wypadek z pojazdem bez lamp homologowanych to sprawca może domagac się ogledzin i spisania przez policję, że pojazd poszkodowany przez brak homologowanych lamp np go oslepił. To moze byc podstawą do oceny przez sąd czy rzeczywiscie miało to znaczenie. Jesli wypadek był w dzień to nie ma szans, jeśli w nocy- to zalezy
  • Odpowiedz