Wpis z mikrobloga

Kolega uprzujemy wrzucil tajny cennik, wiec jzu wiemy ze super oferta na Woli (zadnje bliskiej, redutowa) to ok 23.000 z metra + wykonczenie do stanu pod klucz czyli tak jak sie w wiekszosci sprzedaje na zachodzie - niech bedzie okragle 25.000/m (juz garaz pomine)

to jest 5800 euro / m

Jest to cena, za jaka mozna wybierac nowe mieszkania w KAZDYM niemieckim miescie poza monachium w analogicznej lokalizacji

Z rzutu okiem na UK wiem, ze to cena pozwalajaca swobodnie wybeirac w KAZDYM miescie poza Londynem

Jest spoko, takie sa ceny, kazdy robi jak uwaza, taniej sie nie da bo deweloepr zbankrutuje a tego nie chcemy.

#nieruchomosci
  • 42
Kolega uprzujemy wrzucil tajny cennik, wiec jzu wiemy ze super oferta na Woli (zadnje bliskiej, redutowa) to ok 23.000 z metra + wykonczenie do stanu pod klucz czyli tak jak sie w wiekszosci sprzedaje na zachodzie - niech bedzie okragle 25.000/m (juz garaz pomine)


to jest 5800 euro / m


Jest to cena, za jaka mozna wybierac nowe mieszkania w KAZDYM niemieckim miescie poza monachium w analogicznej lokalizacji


Z rzutu okiem na
@del855: @mickpl To ja tylko dodam, że trzy lata temu w tej inwestycji przy ulicy Redutowej, ten sam deweloper sprzedawał mieszkania z tak samo fatalnymi rozkładami za ~13k za m2 i nie było wtedy za wielu chętnych. Czasy były jednak wtedy jeszcze normalne. W dużych mieszkaniach (70m2+) salony z aneksem mają ~22m2, co chyba mówi samo za siebie.

Jeśli się nie mylę to część z tych mieszkań jeszcze jest w sprzedaży,
Antiax - @del855: @mickpl To ja tylko dodam, że trzy lata temu w tej inwestycji przy ...

źródło: c417143b5faffd44042f5183726026295538da084e5f741c87c6a7dbfcf6dfe0

Pobierz
no ok samochody też mamy droższe w salonach, a rozumiem że ma wszystko kosztować tak z 50% mniej?


powinny byc tansze, troche - o koszty dystrybucji i serwisu bo sa powiazane z polskimi placami

koszt materialow to ulamek ceny mieszkania, reszta to juz loklana chciwosc

Ale to juz widze nowa moda - "a w sumie dlaczego w Polsce to ma byc taniej niz na zachodzie"....

@bylem_zielonko:
@del855: Niemcy czytam Anglia to tam kij, pomysl ze w takich krajach jak Wlochy albo Hiszpania mozesz kupic mieszkania jeszcze taniej niz w WWA, 300+ dni slonecznych w roku, bliskosc cieplego morza, dostep do owocow lepszej jakosci, mega lagodne zimy, lato nie tak jak u nas 3 miesiace i siema tylko 3 miesiace moze byc lekko slabiej listopad+gru+styczen, oddalasz sie od potencjalnych konfliktow zbrojnych, dobre jedzenie, jest tez duzo bardzo wzglednych
ale ja nie mówię o miejscach "gdzie nikt nie chce" tylko o przedmieściach największego miasta w kraju xD


jesli 10km blizej placa 3x wiecej? No to jak dla mnie znaczy, ze tego 3x taniej nitk nie chce....

@fenbekus:
to dlaczego tyle się tego buduje pod miastem?


z tego samego powodu dlaczego fabie sprzedaja sie zdecydowanie lepije niz mrecedesy, a przeciez mrecedes to zdecydowanie lepszy samochod.

@fenbekus: