Wpis z mikrobloga

#nostalgia #tibia #tibiantis

Lvl 30 here.

Grałem w tibijkę od 2004 do jakoś 2010.

Tak mnie wzięło, żeby sobie z kimś pograć i trafiłem na tibiaantis. Te stare tibie to jest to. Zrobiłem dziś chara i będę sobie powoli pykał ek głównie pewnie skilując na zdalnym.

Gra ktoś z Was?

Swoją drogą zawsze marzyło mi się zrobić gierkę 2d mmorog właśnie w takim stylu, ale pozbywając się całego tego PG na tych samych mobach i wprowadzając mnóstwo tajemnic do rozkminy których brakowało w tibijce czyli np spike sword na rooku albo bazyliszek. Myślicie, że takie coś w naszych czasach by się przyjeło? Ja np. uwielbiam gierki 2d, ale nowe pokolenia to tylko fortnity itd …
  • 9
Myślicie, że takie coś w naszych czasach by się przyjeło? Ja np. uwielbiam gierki 2d, ale nowe pokolenia to tylko fortnity itd …


@hexgate: Jeśli gra broni się rozgrywką, fabułą i po prostu ma w sobie "to coś", to jej oprawa graficzna nie ma znaczenia. Zobacz sobie tytuły takie jak RimWorld, Stardew Valley, Shovel Knight czy Vampire Survivors - wszystkie to gry 2D i każda z nich osiągnęła ogromny sukces.
  • 0
@HrabiaTruposz: obczaję, dzięki. No właśnie marzy mi się stworzyć coś takiego z aktywnymi graczami od samego początku, którzy mają wpływ na całą grę, rzucają ponysły itd, żeby powstało coś serio fajnego.
@hexgate: Ja gram na tibiantisie. Ots jest igiełka, tylko ludzie #!$%@? xD Będą Ci utrudniać gierkę na tym otsie. Pamiętaj, aby nie iść full afk, bo zaraz coś zlurują albo po prostu zabiją. Pełno pk aktywnych wieczorami/weekendy. Ale ogólnie polecam, ja jakoś daje radę, bez ciśnienia i wyścigów, grasz kiedy masz czas. To jest to( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hexgate: graj graj wbijesz wiekszy lvl zaraz government sie odezwie o payment albo druga gildia i tyle z gry. Plus to prywatny folwark torgowicy którzy noobami uprzykrzają gre wszystkim dookoła. Ten ots był wart czasu ~2 lata temu teraz niech się przysłuży światu i zdechnie.