Wpis z mikrobloga

Cucksiniarz - Kamysz w Radiu Zet powiedział, że formuła ewentualnego poboru nie zostanie zmieniona. Oznacza to, że dalej będzie dotyczyła tylko osób z kategorią A (w razie mobilizacji na czas wojny A i D), czyli w 99% ewentualny pobór będzie dotyczył tylko mężczyzn.

Wiecie co robić. Zj€baliśmy 15 października. Mamy szansę naprawić błąd 7 kwietnia.

#polityka #wybory #sejm #obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazlewactwa #lewackalogika #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn
sildenafil - Cucksiniarz - Kamysz w Radiu Zet powiedział, że formuła ewentualnego pob...

źródło: temp_file4797825867250669240

Pobierz
  • 53
@pocojak: @zachariasz-grundbaum @M4rcinS @HrabiaTruposz @ipkis123
Odpowiadam: nie głosować. Tak jak planowałem bojkotować wybory parlamentarne i dałem się namówić w ostatniej chwili, bo "trzeba odsunąć PiS od władzy", tak teraz jestem pewien na 100 % że nie wezmę udziału w wyborach.

A Was będę oceniać na podstawie partii, na którą oddacie głos i tego, czy ta partia chce czy nie chce równości w poborze do wojska/likwidacji poboru całkowicie. Wtedy sprawdzimy, czy jesteście
@sildenafil: człowiek sie łudził ze cos sie zmieni na lepsze.. 15 pazdziernika przynajmniej odepchenlismy partie która szła w pełen autorytaryzm - wydaje mi się ze teraz jedynie co pozostaje to emigracja - w p0lsce zyje mi sie dobrze aczkolwiek czuje sie wyzyskiwany na kazdym kroku, przy czym nikt nie wyleczyl mnie z patriotyzmu tak mocno jak rzady pis i aktualny start "nowej-fajnej" polski. eh
PiS wywalony w kosmos ale jednak nie da się nie odnieść wrażenia że daliśmy się wydymać bez mydła.
Ale przynajmniej trochę pisior9w pójdzie do więzienia miejmy nadzieję chociaż to i tak nie zmieni tego iż poza tym - nic się nie zmieni.
Wiecie co robić. Zj€baliśmy 15 października. Mamy szansę naprawić błąd 7 kwietnia.


@sildenafil: po pierwsze, co ty wypisujesz za kocopoły.
Tusk za swoich rządów poprzednich zawiesił pobór, jak i wyrównał wiek emerytalny.
Konfiarze robią na pokaz, tzw. beka z praw mężczyzn
PSL - stare dziady, co dalej są za traktowaniem chłopów jako mięso armatnie
Lewica - nienawidzą mężczyzn, przykład wypowiedź Kotuli na temat słów Sikorskiego o równym poborze płciowym
PiS -
d4wid - >Wiecie co robić. Zj€baliśmy 15 października. Mamy szansę naprawić błąd 7 kwi...

źródło: b4332be5-ea45-4861-a146-950c57955845

Pobierz
A Was będę oceniać na podstawie partii, na którą oddacie głos


@sildenafil A ja będę cię ocenił na podstawie partii która wygra. Nie idąc na wybory i tak decydujesz.

Z ciekawości, jeśli my też nie zagłosujemy i wygra Lewica to będziesz dumny z siebie? Czy idąc w kamasze powiesz, że nie chcesz bo nie głosowałeś za tym?
@sildenafil: ale bredzisz
Partia, która zrobiła najwięcej dla praw mężczyzn to PO na czele z Tuskiem - zawieszenie poboru oraz wyrównanie wieku emerytalnego - to drugie #!$%@?ł pis, do nich biegaj z pretensjami.

Odpowiadam: nie głosować. Tak jak planowałem bojkotować wybory parlamentarne i dałem się namówić w ostatniej chwili, bo "trzeba odsunąć PiS od władzy", tak teraz jestem pewien na 100 % że nie wezmę udziału w wyborach.

Uuu, oświecony pustelnik
@d4wid: masz nieaktualne dane. Od roku 2008 minęło wiele lat i wybuchła wojna na Ukrainie. Politycy PO już mówią o przywróceniu poboru czy szkoleniach wojskowych (oczywiście tylko dla mężczyzn obowiązkowo) więc należy się tego spodziewac.


@sildenafil: to że ktoś coś powie, to nie musi tak stać.
Więc aktualnie trzymam się swojej wersji.
Aha i powiedz mi na kogo mam głosować? Bo piszesz

Wiecie co robić. Zj€baliśmy 15 października. Mamy szansę
@sildenafil: trzeba zrobić hierarchę #!$%@? i na tej podstawie zagłosować na tych najmniej #!$%@?, bo nie głosując wspierasz najgorsze opcje. Każdy brak głosu to jest większe poparcie Lewicy, bo wtedy oddane na nich głosy feministek zyskują większą procentowo wartość przy niższej frekwencji. Jeśli nie chcesz wspierać feministycznej antyfacecikowej Lewicy nie możesz odmawiać głosowania