Wpis z mikrobloga

  • 15
@marjan1234: g**no prawda.

According to the survey, 90 percent of Lithuanians have a favourable opinion of Poland, followed by Germany (82 percent), Ukraine, the UK, the US, and France (81 percent each).

In February, before the Russian invasion of Ukraine, 88 percent of Lithuanians had a favourable opinion of Poland, followed by France (83 percent), Germany (81 percent), Ukraine (80 percent), the UK (78 percent), and the US (71 percent).

The
  • Odpowiedz
@fukinloner: Typowe. Od lat te srodowiska szczuły na prozachodnie nacje klepiac kapucyna do łukaszenkowskiej Białorusi czy orbanowskich Wegier z powodu ich prorosyjskich działań.
  • Odpowiedz
@fukinloner: Pojedz do Kowna, to się przekonasz na własnej skórze jak ta miłość wygląda. To nie jest tak, że cię ze skóry obedrą, po prostu nas nie lubią. W Wilnie przeciwnie, ale z tego względu, że tam dużo ludzi mieszka z polskimi korzeniami.
  • Odpowiedz
Pojedz do Kowna, to się przekonasz na własnej skórze jak ta miłość wygląda. To nie jest tak, że cię ze skóry obedrą, po prostu nas nie lubią. W Wilnie przeciwnie, ale z tego względu, że tam dużo ludzi mieszka z polskimi korzeniami.


@marjan1234: Byłem w Kownie i wiesz co mi zrobili Litwini? No nic xd Tak nas nie lubią że nawet tego żaden w sposób nie pokazali.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Dlatego napisałem, że to nie jest nienawiść, tylko niechęć. A jak się zapytałem Litwinki czy mówi po polsku, to na mnie mordę wydarła. Czy był to powód, żeby się na kogoś drzeć? We Francji spytałem się czy mówią po angielsku, to odpowiadali że nie, a nie wydzierali ryja na całą ulicę.
  • Odpowiedz
@fukinloner: no faktycznie jest to trochę dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że od dekad jest zajebiście wielki problem żeby w kilku miejscowościach dać tablice w dwóch językach: polskim i litewskim. No chyba dla takich przyjaźnie nastawionych do siebie narodów, to nie powinien być problem, eh?
  • Odpowiedz