Wpis z mikrobloga

poszedłem do lekarza rodzinnego na #nfz bo mam sraczkę po antybiotykach, a ona nawet mnie nie przebadała nawet nic nie wypytała tylko, że mam se iść do tego lekarza co mi dał antybiotyk (chirurg po wyrwaniu zęba). Mówię jej, że on się na tym nie zna, ona jest internistą, a ona że phi to może mnie skierować do gastrologa, bo "to nie jest takie proste jak wy myślicie"
#lekarz #medycyna

Pisze na nią skargę do przychodni i skargę do NFZ.
  • 47
  • 1
@krepak: bez i to nie do końca sraczka tylko luzne gówno po 5 razy dziennie zamiast raz a porządnie, ciagle parcie na sranie i przelewanie w brzuchu, bóle czasem, mega łupież, z mordy smierdzi, na plecach coś na skórze chyba grzybica se

Nie 1 raz to mam, grzybica, antygrzybole pomagaly zawsze.
@aczutuse: od razu poszedłem go gastrologa prywatnie bo szkoda mi było czasu na rodzinną konowałkę na NFZ (oni się nadają tylko do L4 i do recept na podstawowe antybiotyki). A gastrologa miałem bardzo spoko bo już nie raz mi pomógł (teraz niestety jest na emeryturze a szkoda).
@aczutuse:

nie będę bronił lekarzy, ale #!$%@? jesteś a nie pacjent.

Krótko z konowałami. Jak chcesz zwolnienie, to nie ma wymówek, każesz wystawić i <click> gotowe.

Chcesz coś na SRAKA STOP <recepta> <click> gotowe

a nie się dajecie przepychać pomiędzy nimi. Sraka ciśnie, co chwilę szukasz kibla, przytakujesz ciągle, i nic nie załatwiłeś.

Jest przed 14, to gówno szybko nie przejdzie.
Skoro chirurg się na tym nie zna, to jakim #!$%@? wypisuje recepty na antybiotyki, na których się nie zna i zaczyna nimi leczyć?

Miała rację mówiąc, "że to nie jest takie proste jak sobie myślicie" i żebyś szedł się leczyć do tego, który zaczął cię leczyć, nie znając się na tym.
@aczutuse

Jak miałem srakę z krwią, a potem już tylko krew, to pojechałem na ostry dyżur. Tam lekarz zbadał mi krew, ciśnienie, zrobił prześwietlenie i odesłał do domu zaleceniem żebym zażywał Panadol i czopki przeciwbólowe. xD
Kolejnego dnia już byłem prywatnie u gastrologa i wrzody 4 cm krwawiące do jelita. Przeciwbólowe by mnie zabiły.
@ArchDelux akurat panadol był dobrym wyjściem, paracetamol nie działa na śluzówkę żołądka. Ibuprofen lub kwas acetylosalicylowy by Ci te wrzody #!$%@?. Co nie zmienia faktu, że jego badanie tak jak opisujesz było niedokładne i mogło potencjalnie pogorszyć twój stan
@aczutuse: ona musi obrobić 10 znudzonych życiem emerytek chorujących na starość więc jakoś musi się pozbyć innych nadmiarowych pacjentów. Wyszedłeś na najsłabsze ogniowo w tym zestawieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)