Wpis z mikrobloga

#igrzyskabebzonow

Czas na podsumowanie i wyniki #rozdajo!

Za nami 5 tygodni zmagań, a przed nami jedynie 55 dni!

Łącznie zrzuciliśmy już 21,7 kg! To jest tyle co:
- 3-kołowy wózek elektryczny dla osób niepełnosprawnych
- GENELEC 1032A - monitor studyjny
- Ogrodowy leżak rattanowy

Podsumowanie:
W ostatnich tygodniach śledziliśmy fascynującą rywalizację w naszych zawodach. Każdy z graczy, pomimo różnych startowych pozycji i wyzwań, podjął walkę o poprawę swojej formy. Przyjrzyjmy się, jak zmieniła się pozycja graczy na przestrzeni czasu.

@Mirkosoft zaimponował konsekwentnym spadkiem masy ciała od początku zawodów, tracąc łącznie 5 kg, co przekłada się na 5,87% jego startowej masy. To wyraźny lider w kategorii utraty wagi, demonstrując imponujące zaangażowanie.

@krzyk4cz, startujący z wyższej wagi, również wykazał znaczący postęp, zrzuciwszy 6,6 kg, co stanowi 5,71% jego początkowej masy. Jego determinacja widać było w każdym tygodniu, prezentując stały trend spadkowy.

@Bez_konserwantow pokazał mniejsze, ale stabilne zmiany, tracąc 2,3% swojej masy. Jest to dowód na to, że nawet mniejsze kroki mogą prowadzić do sukcesu w długiej perspektywie.

@Wojskowy_Brykiet przeszedł intrygującą transformację, najpierw zwiększając swoją masę, a następnie obracając trend i kończąc z 2,17% spadkiem. Jego podróż pokazuje, że droga do celu nie zawsze jest prosta, ale adaptacja i wytrwałość mogą prowadzić do osiągnięcia zamierzonych wyników.

@UwagaWykopy, mimo że zaczął z najniższą masą, również w tym tygodniu wykazał postępy, 1,59% spadek. To świadczy o tym, że nawet osoby z mniejszą wagą do stracenia mogą osiągać znaczące procentowe zmiany.

@Peter_Mountain jest niemal ex aequo z @UwagaWykopy. Ciągły spadek wagi pokazuje jak bardzo zaparcie i upór w dążeniu do celu procentują.

@wrobelek19 pokazał mniejsze zmiany, ale utrzymywał stały, choć skromniejszy spadek masy ciała. To przypomnienie, że każdy postęp jest wart uwagi i każdy uczestnik ma swoją indywidualną ścieżkę do sukcesu.

@AntyAdzik, @PanSzuchal oraz @jotpol zrezygnowali z aktywnego udziału po początkowych pomiarach. Ich brak dalszych zmian przypomina o wyzwaniach, z jakimi mogą się mierzyć uczestnicy.

Podsumowując, ostatnie tygodnie były prawdziwym testem determinacji i zaangażowania. Widzieliśmy zarówno imponujące transformacje, jak i przypomnienie, że droga do zmiany może być różnorodna i wymagać adaptacji. Gratulacje dla wszystkich uczestników za ich wysiłki i osiągnięcia!

#rozdajo wyniki:
Nasz specjalny system wypaczania wyników stworzony przez samego Jacka Sasina wylosował zwycięzcę, a jest nim... @Lixerv!
Napisz na PW :)

Moje osobiste odczucia:


#dieta #chudnijzwykopem #gapiszmisienabebech #redukcja #odchudzanie #dieta #zaklad
WojskowyBrykiet - #igrzyskabebzonow 

Czas na podsumowanie i wyniki #rozdajo!

Za nam...

źródło: 5 tydz.

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@hdeck: widać :) Nawet sam po sobie widzę zmianę. Około roku przed Igrzyskami waga mi wybiła raz nawet 115 kg, zrzuciłem i się ustabilizowało na 106. Dzisiaj było 103,8 na wadze. To dla mnie olbrzymia zmiana!
  • Odpowiedz