Wpis z mikrobloga

CzoΕ‚em πŸ™‹β€β™€οΈ
Nowa osoba w waszym gronie. O co może chodzić z tym Meksykańskim awokado na profilowym? Profilowe trochę pod tematykę mikrobloga.

πŸ“£ Znajdziecie tutaj przepisy wtedy kiedy kompletnie nie macie pomysΕ‚u co wrzuciΔ‡ do garnka, a ΕΌoΕ‚Δ…dek coraz bardziej siΔ™ dopomina.
πŸ“£ Kiedy macie rodzinne spotkanie lub wpada do was znajomy... ktΓ³remu nagle zachciaΕ‚o siΔ™ dietowaΔ‡.
πŸ“£ Randka z Tindera lub zapomniana rocznica.
πŸ“£ Boli ΕΌoΕ‚Δ…dek, samopoczucie coraz gorsze, a trzeba jakoΕ› funkcjonowaΔ‡.
πŸ“£ PΓ³jΕ›cie do dietetyka, a nawet wyjΕ›cie z domu to dla was zbyt duΕΌo.
πŸ“£ Instagram powodujΔ™ u was wiΔ™ksze przytΕ‚oczenie niΕΌ "moda na sukces" kiedy mieliΕ›cie 5 lat.
πŸ“£ Dodatkowo znajdziesz tutaj ciekawostki o ΕΌywieniu, porady o ktΓ³rych moΕΌe gdzieΕ› huczy, tutaj przetΕ‚umaczone na bardziej ludzki jΔ™zyk.

A tak na serio ... Powodów dlaczego ja tu jestem, a ty możesz śmiało coś z tego wynieść jest wiele i mogłabym wymieniać jeszcze więcej.

O mnie :
- dietetyk po licencjacie, ktΓ³ry mimo weny kompletnie poszedΕ‚ w innym kierunku w ΕΌyciowej dΕΌungli.
- stagnacja osiΔ…gnΔ™Ε‚a doΕ›Δ‡ wysoki poziom, wiΔ™c ΕΌeby chociaΕΌ jakiΕ› procent moich szarych komΓ³rek jeszcze pracowaΕ‚ odpaliΕ‚am mikrobloga.
- psychodietetyk, więc podejście do żywienia nie opieram tylko na " jesteś leniem, więc się zapuściłeś" .... I jeszcze inne, dużo skrajnych podejść można wymieniać.

Ε»eby sam opis juΕΌ CiΔ™ nie przytΕ‚oczyΕ‚, a ty nie zwiaΕ‚ w mgnieniu oka, bo nagle potrafisz biegaΔ‡ πŸƒβ€β™‚οΈπŸƒβ€β™€οΈ πŸ€ͺ

Co jakiΕ› czas wpadajcie po inspiracje jeΕ›li serio czujecie, ΕΌe potrzebujecie dietetyka czy psychodietetyka, a wasze dylematy nie pozwalajΔ… ΕΌeby coΕ› zmieniΔ‡ i zasiΔ™gnΔ…Δ‡ porady πŸ˜‰

#gotowanie #glod #szukampomocy #czlowiek #piwniczaknews #dieta #zycie #jedzenie #wykop #pierwszyraz #chudnijzwykopem #wykopowoesportowo #mamdosc #zycie #newspace #mikroblog #newspace #mirekjunior #mireczki #blog #bloglajfstajlowywiesniaka
Upartuspatkusdietykus27 - CzoΕ‚em πŸ™‹β€β™€οΈ
Nowa osoba w waszym gronie. O co może chodzić ...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: temp_file4236502234418765664

Pobierz
  • 5
@Upartuspatkusdietykus27: odwrotna kolejnosc - najpierw tworzysz content, tag, a pozniej gdy ktos zapyta lub chcesz sie pochwalic - przyblizasz szczegoly. Takie zapowiadanie co to sie nie będzie działo nie ma sensu, ani podstaw. Równie dobrze mogę napisać, że będę leczył raka na odległość ciepłymi komentarzami ;) Pozdrawiam!