Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w mieście stołecznym Warszawie. Zawsze pod wrażeniem tego miasta jestem i ludzi w nim żyjących. Zawsze po tym zachwycie i euforii przychodzi back to the #!$%@? i mi przykro że takim śmieciem jestem że to dla mnie atrakcja a nie codzienność. Ryneczek, kamieniczki, nawet tego kataryniarza z tik toka spotkałem. Pogoda nie najlepsza ale fajnie było. W Warszawie ludzie mają w dupie konwenanse, każdy jest indywidualistą, każdy ma swój styl i wyraża tym siebie. Samochody które w moim mieście się wyróżniają tutaj gubią się w tłumie, auta u mnie pospolite tutaj pełnią funkcję szrotów i tyle super aut widziałem za jedno popołudnie co u mnie w mieście przez całe życie nie widziałem. Taaak Warszawa to miasto dla ludzi sukcesu, Warszawa to styl i prestiż, Warszawa to jest to. Szkoda że mi się nie udało być jej częścią na stałe a tylko jako turysta jak jakaś Niemka na wczasach ajjj no zawsze załamanie mam jak się na Warszawę napatrze ale chociaż pysznego goferka zjadłem
  • 19
Samochody które w moim mieście się wyróżniają tutaj gubią się w tłumie, auta u mnie pospolite tutaj pełnią funkcję szrotów i tyle super aut widziałem za jedno popołudnie co u mnie w mieście przez całe życie nie widziałem


@bArrek: to ciebie w lesie chowali, czy jak? Nawet ja, przybysz że ściany wschodniej, entuzjasta motoryzacji wszelakiej, inżynier z wykształcenia, zawodu i zamiłowania nie zachwyciłem się jakoś przesadnie samochodami spotkanymi w Warszawie. Ot,
@qyk: @Teuvo @ChamskoCytuje @kill15you boli was wielka Warszawa, jedyne prawdziwe miasto. Jakies breslau czy inne #!$%@? ludzie wpiedalaja copium ze jest dobrze, tak jak ostatnio widzialem czyjs wpis na x (dawniej twitter), ze #!$%@? lepsze bo ma smieszne zimne morze, które jest zimne i zanieczyszczone. I mowia, ze "zobacz jak fajnie jest we wroclawiu" a typiara, ze nie wie bo nie byla. Taki obraz was, siedzicie na #!$%@? na jakiejs oruni