Wpis z mikrobloga

@power-weak: ja to ostatnio myślałem sobie, że jakbym (marzenie) dostał dom po babci to tam takie małe gospodarstwo bym zrobił. Zabudowa różnoraka jest, zagroda na kury jest, ogród bardzo duży (zrobiłbym mały sad, jakieś warzywa i miejsce na grilla), szklarnie aż dwie są, garaże stoją dwa (w jednym bym zrobił siłownie xD), do tego taki ogromny "warsztat" dziadka, piwnica na przetwory, strych... #!$%@? ale bym się ustawił xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyInformatykInternetu: Ona już przepisała wszystko na wujka alkoholika xD Więc ona się pewnie przekręci, on przepije ile się da albo zadłuży wszystko i tyle tego będzie. A ja nie zamierzam się w decyzję babci mieszać, bo równie dobrze mogła przepisać wszystko na mojego tatę, który jest bardziej ogarnięty, no albo np. na mnie czy na siostrę. Wybrała jednak tak a nie inaczej, jej wola.
  • Odpowiedz
@NaczelnyInformatykInternetu: O nieee, nie przejdzie. Babuszka nie pójdzie na jakieś umowy itp. Poza tym mam podwórko tu u rodziców, i mam się czym zajmować w sumie, w tym roku nawet chcę sobie swoją plantację kukurydzy zrobić, jakieś kabaczki, tomaty (zaraz obok szklarni starego xD)
  • Odpowiedz
Śledze sobie na yt kanał Kuba Wawrzyniak gdzie gość z pracy za granicą gdzieś na produkcji wrócił do Polski, kupił ziemię na której dąży właśnie do samowystarczalności. Ma własne uprawy, kury, buduje dom ze słomy i gliny. Takie podejście wydaje mi się racjonalne w przeciwieństwie do zapracowywania się w kołchozie po to by zdobyć pieniądze które z dnia na dzień są coraz mniej warte. Ciekawy kanał, polecam.

https://www.youtube.com/watch?v=SfG2XvOUXag
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: Siedziałbyś cały dzień przed kompem, kury pozdychałyby z niedożywienia, w ogrodzie miałbyś same chwasty i po 3 miesiącach skończyłby się hajs
Rola to #!$%@? po 10+ godzin 7 dni w tygodniu
  • Odpowiedz