Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nick_Login: oni się śmieją Robercikowi prosto w twarz bo wiedzą że gówno im zrobi xD

@Banderoza: No raczej nie chciałbym dostać kopniaka , nawet w tyłek, od faceta który przez kilkadziesiąt lat życia nie robi nic innego, jak tylko dzień w dzień trenuje kopanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ergo: Twoja teoria nie ma sensu, bo tkto jak kto, ale gdyby było coś nie tak, robercik (gdyby
@julia-33: Eh, takie zachowanie jest uwłaczające instytucji męża. I niekoniecznie ona musi po nich skakać. Jako facet nie chciałbym żeby moja kobieta publicznie ocierała się o innych facetów i jeszcze żeby się tym chwaliła. To samo działa też w drugą stronę i ja jako facet/mąż nie doprowadzam do takich sytuacji z kobietami.
Jak miałem dziewczynę to gdy któraś z klientek, dyskoteki w której pracowałem, położyła mi rękę na ramieniu lub pozwoliła
@julia-33: Kawał szmaty i wieśniary - oczywiście mentalnie, znam kilka kobiet pochodzących ze wsi, które w porównaniu z tą pindą są prawdziwymi damami. Lewy też niezły cuck, że tego śmiecia nie kopnął w dupę po pierwszych akcjach. Na prawników go stać, a lepszą kobietę do życia znalazłby od razu. Przynajmniej taką, która by siedziała cicho w mediach, kiedy maszyna zarabia kasę. Wybrał szmatę, ma szmatę, jego problem. Tak wyglądała zanim Robercik
Striker009 - @julia-33: Kawał szmaty i wieśniary - oczywiście mentalnie, znam kilka k...

źródło: anna-stachurska

Pobierz
@julia-33: jejku oburzacie się o to, jakby to jakiś koniec świata był.

A prawda taka, że Lewandowski to zwykły kopacz gały, który się związał ze zwykłą karyną. Umiał tą gałę kopać dobrze i do tego wylosował dobry bilet na loterii "marketing". Stan posiadania nie zmienił tego, kim jest. Jest tylko piłkarzem a nie jakimś wielkim profesorem.

Karyna jak to karyna, ma wszystko, nudzi jej się, szuka wrażeń na boku.