Wpis z mikrobloga

#testosteron #uk #trt #gym #mirkokoksy

Mam 46 lat,nie narzekam ale chcialbym podbic tescia przez terapie. Jest tu jakis ziom co praktykuje tutaj?
glownie chodzi mi o badania ktore sa pare razy drozsze niz w Polsce a niezbedne do calego procesu oraz zrodlo. Konto na Androchem jest uprzedzam-Tongat ali to za malo.
  • 18
@KedzioRRz: Ja to robię tak w 1/2 jak należy.
Dużo latam pomiędzy PL-UK, tak średnio co jakieś 3 tygodnie. Więc robię robię sobie raz w miesiącu badanie krwi. Kiedyś mi wyszedł teść na dolnych widłach, mimo że jedzenie trzymam w 80% czysto. Snu mi też nie brakuje. Ogólnie czułem się słabo.
Mam ziomka, który jest prowadzony przez endo, podobne objawy co u mnie wiek itd. Znalazłem lekarza co mi wypisuje recepty
@gonzo91 u mnie problemem jest to że jestem w PL bardzo rzadko a w Polsce B z której pochodzę za takie rzeczy idzie się na krzyż więc ciężko znaleźć lekarza który przypisze bez dostania w łapę xD bijesz hcg profilaktycznie?
@KedzioRRz: Lekarz który mi pisze recepty dostaje w łapę, ale jest to w tym koszcie 300 funtów rocznie o którym wspomniałem wcześniej.
Nie bije HCG profilaktycznie, wg badań krwi nie mam takiej potrzeby, szczególnie przy tak małej dawce, a jest to kolejny koszt. Staram się wszystko trzymać na minimum.
EDIT:// ogółem omka wyjdzie taniej w ogólnym rozrachunku jakbyś chciał to brać pod uwagę. Początek może być trochę "bumpy" ale potem już
@chef_r2r:

Jeżeli chcesz teścia to nie dla ciebie porada.

Zacząłem 3 miesiące temu enclomiphene z receptorchem. 6mg ci drugi dzień. Mam w normie teścia, ale wolny był niski ze względu na duże shgb.
Bardzo dobrze to działa. Teść skoczył 2x i jestem obecnie ponad zakresem. Wolny teść jest w górze widełek.
Plusy to oczywiście nie blokujesz przysadki i cały czas wydzielasz testosteron. Jest jakby trochę więcej siły. Masy nic nie przybrałem,
@gonzo91:
To częściowo prawda, polecam sprawdzać każdy kraj z osobna do którego będziesz leciał z fiolkami. Polska czy UK traktują teścia bardzo lekko. Jeśli się nie mylę to np. Włochy mogą cię wsadzić za to. Chyba trzeba mieć jakąś notkę od lekarza albo kopię recepty, żeby być bezpiecznym
@michal1msiekk:

Zacząłem 3 miesiące temu enclomiphene z receptorchem. 6mg ci drugi dzień. Mam w normie teścia, ale wolny był niski ze względu na duże shgb.


Enklomifen? To ten jeden z 2 składników które występują w klasycznym clomidzie? Da się to kupić u nas w kraju?
Rreceptorch co to takiego?

6mg ci drugi dzień


jednej substancji czy obu?

Pct i natural (przed enclo) będą potrzebowali innych dawek. Otyłośc i związana z tym
@Podajhaslodowifi:

Tak clomid to mieszanka zuklomifenu i enklomifenu. Z tym że sam enklomifen daje mniej efektów ubocznych u mężczyzn.

Inny Mirek zamówił z tych trzech sklepów
deus chem
-receptorchem
-swisschem.is

W Polsce nie wiem czy jest.

6mg ci drugi dzień enklomifen i 5mg codzienne tadalafil.
@Podajhaslodowifi:

Enklomifen blokuje receptory estrogenu w przysadce.
Stąd będzie go więcej we krwi. Przysadka wytwarza więcej LH, który powoduje zwiększenie produkcji teścia i chyba samego estrogenu też.

Im więcej teścia tym więcej będzie estrogenu, ponieważ test aromatyzuje do estrogenu. U osób otyłych będzie jeszcze więcej aromatyzowac, bo enzym jest wytwarzany przez tkankę tłuszczową.

U osób biorących testosteron, produkcja LH w przysadce jest zahamowana. Na odbloku chcesz przywrócić do działania jądra i
@michal1msiekk:

6mg ci drugi dzień enklomifen i 5mg codzienne tadalafil.


enklomifen to na pobudzenie przysadki do wydzielania LH które powoduje produkcje testosteronu przez jądra a ten tadalafil w jakim celu?

Enklomifen blokuje receptory estrogenu w przysadce.

Stąd będzie go więcej we krwi. Przysadka wytwarza więcej LH, który powoduje zwiększenie produkcji teścia i chyba samego estrogenu też

Typowe sprężenie zwrotne. SERM blokuje receptory estrogenowe więc przysadka myśli że jest go mało, bo
@Podajhaslodowifi:

Tadalafil powinien poprawić stosunek testosteron: estrogen. Ale nie są to jakieś zawrotne ilości.

Ogólnie to ludzie uważają, że jak jesteś otyły to nie powinieneś bawić się w żaden doping.
Albo chudniesz i dopiero zaczynasz albo zaczynasz brać i dajesz z siebie wszystko w sporcie jaki uprawiasz.

SERMy są selektywne. Blokują receptory w przysadce ale inne już nie bardzo albo w mniejszym stopniu. Dlatego skutki uboczne zbyt wysokiego estrogenu nadal występują
@Podajhaslodowifi:
Tamoxifen jest chyba też używany jako inhibitor aromatazy, jako delikatniejszy środek niż arimidex. Więc może nie będzie tak dużej aromatyzacji jak przy enclo.
To jest tylko moje gdybanie.

Pierwszy objaw Gino to chyba tkliwe sutki. Samo powiększenie to nie wiem... Może być od zwiększonej retencji wody? Gino to jest nowa tkanka/gruczoł. A nie tłuszcz. Chyba musisz się spytać bardziej obeznanych Mirków