Wpis z mikrobloga

Niby mam sporo par na tinderze, ale co z tego, większość rozmów skończyła się po paru/kilkunastu wiadomościach. Robi się coraz cieplej i fajnie byłoby mieć kogoś do wspólnego spędzania czasu jakis wakacji itp. Szczerze to już nie mam pojęcia gdzie gość koło 30 może kogoś poznać...Niektórzy powiedzą idz na kurs tańca, ale obawiam się, że tam już jest za dużo wykopków
#tinder #gorzkiezale #przegryw
  • 16
@hubba-bubba: Możesz iść, ale to nie oznacza, że fajna cipcia już tam czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°) To zajmie tam raczej więcej czasu niż mniej, bo bardziej prawdopodobne będzie, że poznasz kogoś, kto zna kogoś kto szuka faceta i was zgada.
@hubba-bubba: daj pan spokój z tymi kursami tańca
Nie ma obecnie złotego miejsca bo jest zbyt dużo facetow w relacji do kobiet
Ja zapisałem się na speed dating + tinder/bumble
Na tinderze chyba wykupie platinum
@Maxior99 masz pewnie rację, tym bardziej że wiek z moich obserwacji gra tylko na moją niekorzyść i fajne rówieśniczki są już od dawna pozajmowane. Ciekawe jak wyjdzie Ci speed dating cudów bym się nie spodziewał, ale spróbować na pewno warto.
@hubba-bubba: w schroniskach w Tatrach poznałem kilka dziewczyn z którymi później randkowałem. Niektóre chodziły po górach same, inne z koleżankami. Na ustawkach kolarskich też poznałem dziewczyny, z którymi się umawiałem. W obu grupach nikt o wiek mnie nie pytał, ja też się nie zastanawiałem tylko zagadywałem jak jakąś mi się podobała, a jestem grubo po 30. Koleżanka chłopa poznała w grze online - lol. Jakie masz zainteresowania? Zazwyczaj poprzez nie najłatwiej
@Korowiov eee, byle nie być odpychającym, jakieś bruzdy czy krzywe zęby, nie trzeba być przystojniakiem, ładny uśmiech, świeżą fryzura i tyle wystarczy. Jak uda Ci się laskę rozśmieszyć to jest twoja.
@Maxior99: no też mi się wydaje że dla kobiety to tinder jest bepiczna opcja gdzie bez wychodzenia ze strefy komfortu może sobie wybrać kandydata i ewentualnie się umówić, ale lepiej się przekonać na własnej skórze niż potem żalować, że się nie porbowało
W życiu łatwiej mi się nie wyrywał kobiet niż teraz

eee, byle nie być odpychającym, jakieś bruzdy czy krzywe zęby, nie trzeba być przystojniakiem, ładny uśmiech, świeżą fryzura i tyle wystarczy. Jak uda Ci się laskę rozśmieszyć to jest twoja.


@Czekolatka: naprawdę niebywałe jest dla mnie jak niektórzy tutaj baitują, albo z jakiegoś równoległego świata pochodzą - sami sobie najlepiej odpowiedzcie na pytanie ile razy w życiu widzieliście żeby ktoś podrywał