Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: a co mamy zakazać importu z tych krajów aby łatwiej było ukrom wciskać nam swoje produkty?
Jak sie nie dziwić Braunowi, że tak robi?
  • Odpowiedz
@EmDeCe: spoko, spoko, ale juz ruskie nawozy kupione przez Polska mozna importowac

Zreszta robia to Niemcy, Francuzi, wiekszosc Europy

Zywnosc z Rosji czy to zboza, czy tanie pasze dla zwierzat to tylko maly procent wyrazony w $$$ w porownaniu do ilosci $$ wydawanych na ruskie
  • Odpowiedz
piękny fikołek konfederusku


@EmDeCe: to wy robicie fikołki. Ja zadałem pytanie a jak widzę to twoj największy argument do rozmowy. Żałośni jesteście w swoim zaściankowym myśleniu.
  • Odpowiedz
Lepiej kupować u sojusznika (choćby tymczasowego) niż u wroga. Finansowanie rosji i jej armii to głupota.


@Korax: oj to gdzie twoje zdjęcia ze strajków przed ns2? Rurociąg jamalski też pikietujesz?
Hipokryci. Jakim Rosja jest twoim wrogiem? Jakiś konflikt z nimi mamy?
Sama ukraina przez ponad rok wojny pozwalała ruskim zarabiać na sprzedaży a sami na tranzycie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gozd Żeby w roku 2024 pisać że Rosja nie jest wrogiem Polski to wybacz ale trzeba być debilem. Wojna hybrydowa na granicy, regularne groźby wojną (w tym atomową), naruszanie granic przez lotnictwo itp. Oczywiście trzeba też pamiętać o historii i tym że Rosja od zawsze jest egzystencjalnym zagrożeniem dla Polski.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gozd Akurat zakazanie importu z ruski wszystkiego czego się da to rozsądne wyjście. Import od ruskich zamknąć a na Ukraiński nałożyć cła i gitara.
  • Odpowiedz
@Korax: z tym się zgodzę u tak ją traktuje.
Nazwać ją obecnie wrogiem Polski to przesada, chyba że Izrael też nazwiesz wrogiem Polski. Za działania jakie robił i robić będzie, np wycieczki do Polski wrócą.
Ini z nami też walczą hybrydowo, a na dodatek te sterty pomyj na nasz kraj. Straszenie ich MSZ, że wywala atomówki na stolicę krajów które im w wojnie nie pomogą, itd.
  • Odpowiedz
@Korax: widzisz poszerzasz założenia ustawy, teraz dochodzimy do jakiegoś sensu, w tym wypadku raczej braun by glosowal gdyby to bylo w pakiecie. Jednak chodzi o sam zakaz z Rosji. Widzisz nagle się okazuje, że jak zamkniemy granice z ukraina to oni zrobią to samo i my będziemy stratni, ale jak chodzi o ruskich to już się nie martwią naszymi przedsiębiorcami, itd.

Oczywiście ją zgaduje co swoim zachowaniem mógł przedstawić Braun,
  • Odpowiedz
  • 0
@Gozd Braun by nie głosował. Braun zawsze wspiera rosję. Ten pajac nawet głosował przeciw rozszerzeniu NATO. Niestety (pisze niestety bo kiedyś trzymałem za konfederację kciuki jak jeszcze wierzyłem że będzie wspierała wolny rynek) konfa to banda ruskich pacynek i oportunistów. Braun jest raczej tym pierwszym.
  • Odpowiedz