Wpis z mikrobloga

@zgubilem-konto: tak tak xD k---a ile ty masz lat, że w takie bzdury wierzysz jaki to chiński lud jest pracowity i mądry xD
Przeciętny Chińczyk tak samo karmi się medialną papką tyle, że podszyta propagandą jakie to Chiny nie są silne
  • Odpowiedz
@Lambo994: a ja mam tylko kotki, miłe filmiki, naukowe ciekawostki, parodie.
Masz slaby algorytm bo zatrzymujesz się na tych filmikach i komentujesz. Poblokuj kilka takich, albo zaznacz że nie interesują i będziesz miał co innego.
Ale zgadzam się co do cenzury, usuwają komentarze za wszystko. Musisz być mily. Żeby komuś pocisnąć trzeba się bardzo nagimnastykowac żeby ominąć boty
  • Odpowiedz
@Lambo994
Raczej zapisywałem, że tiktoki od ukraińskich nacjonalistów przechodzą bez bana, to po napisaniu o zbrodni na Wołyniu zostaje w 5s usunięty przez algorytm komentarz
  • Odpowiedz
@Lambo994: no nie wiem, mi TikTok pokazuje filmy o pieskach i Formule 1, skoro tobie pokazuje ruską propagandę to najwidoczniej lubisz taki content, bo algorytm TikToka dopasowuje wyświetlane filmy do użytkownika
  • Odpowiedz
tak samo twiter


@Feministka2000: Uwielbiam falę od roku-dwóch takich przemądrzałków co wszystko wiedzą o świecie, bo oni na twitterze czytali! Kolejne źródło prawdy dla pelikanów i kolejne szambo jak poprzegląda się komentarze. Przypominają mi wykopowiczów z dawnych czasów, ale twitter ma większy flex i elitarność xD Chyba każdy musi odbębnić ten etap w życiu, by nabrać pewnego dystansu do tego co jest wypisywane w necie i nie brać wszystkiego za
  • Odpowiedz
@XpedobearX:
Ty masz gwoździa we łbie? Mowa jest o tym że na tych serwisach nie banują i nie kasują przestępstw i przemocy, plus wybiórczo seksualność. Nie ma tu żadnego motywu elitarności. Ale jeśli da ciebie twitter miałby być z jakiegokolwiek powodu elitarny, to może idź do szkoły i naucz się zakładać konto na innych portalach niż wykop.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dollcel Popieranie zbrodniarza wojennego który najechał inny kraj świadczy o chorobie umysłowej i tak powinno się takie treści kasować. Podobnie jak kasuje się treści pochwalające morderców albo gwałcicieli. Jak dla Ciebie nie-popieranie zbrodniarza jest lewactwem to musisz być niezłym życiowym spierdoxem xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Dollcel Nie, bo pochwala zbrodniarza wojennego. Czego nie rozumiesz? Wiem, że k0nfiarze nie są zbyt ostrymi kredkami, ale to chyba jest proste. Popieranie zbrodniarzy, morderców czy gwałcicieli to zwykłe bycie "subhumanem" i żaden poważny serwis sobie na takie coś nie pozwoli. A Tik Tok to pod-serwis w tym względzie i tyle. Zresztą z kim ja rozmawiam z typem od #narkotykizawszespoko XDDDD Wiadomo co przejęło kontrolę nad mózgiem.
  • Odpowiedz
@Lambo994: Jestem tera w miare trzeźwy.
Putin został nazwany zbrodniarzem przez dziadka z demencją.
Masz swoje zdanie i masz prawo go nie lubić ale z wolnościa slowa nie masz nic wspolnego...
Akurat nie jestem za konfederacja ale ok.
TikTok pozwala na wolnosc ale w innym zakresie bo to chińska tuba propagandowa.

Popierał bede kogo chce bo podobno jestem w wolnym kraju, podobno.
  • Odpowiedz