Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lambo994: propaganda i cukierkowe za filtrami tresci to pikus wzgledem tego ile ludzie poswiecaja tej aplikacji przez szybkie tresci przez nia serwerowane, masakra ja 24lv nigdy tego gowna nie mialem na telefonie.
  • Odpowiedz
@Lambo994: FB siedzi w tym tak samo. Zaraportowałem setki bardzo ciężkich obelg w stronę ukraińców, mnóstwo życzeń śmierci i utylizacji narodu itp. Naprawdę ostre jazdy, pełne przekleństw i mega nienawiści i FB nic z tego nie usunął, nawet po odwoływaniu się. Wpis nie łamie regulaminu i cześć ¯\(ツ)/¯ A wyzwij żyda albo elgiebeta i 30 dni ban wleci odrazu jak ktoś zaraportuje.
  • Odpowiedz
@KwadratF1: FB to od jakiegoś czasu prawdziwe ścierwo. Na głównej 80% to propozycje jakiś rakowych stron lub grup albo reklamy. Wrzutki znajomych są ledwo widoczne. Jedynie zamknięte grupy z moderacją mają tam jakikolwiek sens.
  • Odpowiedz
@gwiazdozbior: No jak dla mnie to ten serwis gdyby nie grupy tematyczne to nie ma sensu istnienia zbytnio, zwłaszcza jeśli jest pod butem tego albo tamtego i jednych banuje za fakty, innych chroni w szerzeniu propagandy.
  • Odpowiedz
@Lambo994 dla większości to aplikacja ze śmiesznymi filmikami ale nie tylko. Chuop ma dużo racji, jak widzę te filmiki z tego co się teraz dzieje w Warszawie, i co gorsza komentarze tych zmanipulowanych ludzi to utwierdzam się w przekonaniu że ktoś tam to wszystko kontroluje. I pewnie brzmie jak jakiś szur, ale jestem przekonany że tam manipulacja idzie na grubą skalę
  • Odpowiedz
Ten serwis potrafi usunąć Ci komentarz typu "twoja stara", ale nie widzi naruszeń, gdy nawołujesz publicznie do czyjegoś pobicia czy nawet fizycznej eliminacji, ujawniasz dane osobowe, przedstawiasz Putina jako męża stanu, wyzywasz ze względu na narodowość itp.


@Lambo994: No to przecież identyko, jak na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw wątpię, by na tiktoku była jakkolwiek liczna ludzka moderacja.
  • Odpowiedz
@Lambo994: był kiedyś taki artykuł w niemieckiej prasie, gdzie dziennikarz założył konto na tiktoku jako nastolatek, zaobserwował jakieś gwiazdki, zainteresowania związane z piłka nożną. No i zaczął przewijać, licząc czas kiedy pojawi się jakaś propaganda. Nie pamiętam dokładnych wyników, ale chyba w mniej niż pół godziny dostał antysemickie treści, które później pojawiały się co jakiś czas
  • Odpowiedz
@Lambo994: Podobno srik srok ma inny algorytm na USA+UE+Australię+Południe i inny na Chiny. W dużym skrócie, na 4 pierwsze ten algorytm promuje ogłupiające pierdoły typu bezbekowe scenki, ruszanie japą do piosenek, różne przygłupie challenges itp., natomiast na Chiny algorytm sugeruje treści naukowe, techniczne i tak dalej. Nie wiem, czy to prawda, bo nie mam porównania, ale to by dużo wyjaśniało.
  • Odpowiedz
@Lambo994 żeby było mało to jest tam mnóstwo ruskich troll kont udających Polaków. Cały czas wyzywają Ukrainę i Ukraińców, a Ukraińcy łykają to jak pelikany i odpowiadają na te zaczepki myśląc, że to Polak pisze. Wiadomo, że jest dużo popaprańców, ale tak chamsko idzie wywnioskować kto jest troll a kto głupek
  • Odpowiedz
@CZUOWIEK: Brak TikToka to lekki sukces, ciągle jest instagram, YT Shorts i Facebook.
Wszystkie te platformy mają odpowiedniki tiktoka wbudowane w siebie, ja nie widzę różnic w treści w każdym teoretycznie możesz zobaczyć to te same materiały nawet, plus na FB masa scamu!
  • Odpowiedz