Wpis z mikrobloga

@RudyZibi: a gdzie ja piszę, że Chińczycy tacy mądrzy, a reszta taka głupia? Jak im rząd zdecyduje, że mają oglądać głupoty, to tiktok i te ich weibo itp. będą pchać im do głów głupoty. Jak rząd postanowi, że pomiędzy wystąpieniami puchatka mają oglądać mądre rzeczy, to tiktok będzie im na wejściu sugerował mądre rzeczy. Co tu jest nielogicznego? Nie twierdzę, że na europejskim czy amerykańskim tt nie ma wartościowej zawartości,
  • Odpowiedz
@Dollcel: Mistrzu jeszcze raz. Poglądy możesz mieć dowolne O ILE NIE NAWOŁUJESZ DO CZYJEGOŚ NĘKANIA, PRZEŚLADOWANIA ITP. Wówczas popełniasz przestępstwo. I o tym cały czas mowa. Można być głupim i wierzyć, że Ziemia ma 4-tysiące lat, ale już nie można nawoływać do fizycznej eliminacji tych, którzy w te bzdury nie wierzą

Analogicznie, można wierzyć, że na Białorusi czy w Rosji jest więcej swobód niż w Polsce i łatwiejsze jest prowadzenie
  • Odpowiedz
To to nie jest wolnosc jak zakazujesz.


@Dollcel: Wolność to nie anarchia. Ma swoje granice i tą granicą jest wolność drugiej osoby, która może zostać skrzywdzona, bo jakiś kretyn w necie zradykalizuje się pod wpływem shit-postów. Polecam przeczytać definicję czym różni się wolność od anarchii. Co do reszty xDDDD

To raczej USA osłabiło Rosję o 400-tysięcy żołnierzy nie tracąc przy tym ani jednego. A Chiny póki co nie brały udziały
  • Odpowiedz
@Lambo994: Nie anarchia.tylko ja jestem przecieko ukrainie i mam do tego prawo. bylbym tak samo przeciwko tzw czechom czy tam tzw bialorusinom. nie musze miec pogladow zgodnych z tym co ci amerykaniec w tv mowi
  • Odpowiedz