Wpis z mikrobloga

111 399,63 - 12,01 = 111 387,62

Wieczorna baza. Novablast 3 oficjalnie odeszły na wieczny odpoczynek, a zamiast nich po wielu tygodniach namysłów wpadły Novablast 4.

Zaskoczenia nie było, biega się w nich równie dobrze co w poprzednikach. Mam jedynie nadzieję, że zapiętki nie zaczną się rozpadać po 500km jak w poprzedniej generacji. Jeżeli tak się stanie to idę w Saucony Ride i cześć ¯(ツ)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
randall - 111 399,63 - 12,01 = 111 387,62

Wieczorna baza. Novablast 3 oficjalnie ode...

źródło: IMG_2745

Pobierz
  • 16
Jeżeli tak się stanie to idę w Saucony Ride i cześć ¯(ツ)/¯


@randall: Saucony Ride są wytrzymalsze?
Mam ten sam problem - w Brooks Ghost zapiętek rozleciał mi się po jakichś 600 km, w Nike Pegasus też po kilkuset kilometrach (może z 500 max) też zaczyna się przecierać. Myślałem o kupieniu Asicsów jako następnych, ale skoro mają ten sam problem, to chyba nie ma sensu.
  • 2
@enteropeptydaza: Chyba się skłaniam bardziej ku Novablast 4. Zobaczymy jak się bedą spisywać na longach przed maratonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bungaBunga: Novablast 3 to u mnie pierwsze buty z takim problemem. Wcześniej biegałem w kilku generacjach Pegasusów, robiłem w nich po 1500 do nawet 2000km i nic się takiego nie działo. Tyle, że Novablast dla mnie wygodniejsze. Ride mają fajne opinie, @Grzegiii może coś więcej
@randall: @bungaBunga : Moje Saucony Ride 16 mają 65 km nabiegane dopiero. Póki co jestem dość zadowolony z ich użytkowania:
- bardzo wygodne i dopasowane
- nie czuć tak pracującej/podatnej podeszwy jak na tak wygodny but (na RunRepeat pisali że trzeba im się dać rozbiegać, wtedy stają się bardziej elastyczne)
- bardzo przyjemnie klepie się bazę
- zaliczyłem jedno dłuższe wybieganie w nich - około 20 km - miałem ogromnego krwawego
  • 1
@Grzegiii: Jak na razie nie widzę większej różnicy. Nie spodziewałem się jakiegoś efektu wow. Na pewno wydają się lżejsze i może odrobinę bardziej dynamiczne. Do moich potrzeb idealne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@enron: To nie to, używam łyżki do butów.

Tym razem zacząłem korzystać z ostatniej dziurki na sznurowadła. Może to pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@abc3: W tym wątku widać, że dziura była niżej wiec faktycznie do naprawienia.

U mnie jak widać na zdjęciu zapiętki poszły od samej góry przez co skarpetki miały zaraz dziury + trafiały się podrażnienia skóry. I tak je docisnąłem do maximum. Tak to myślę, że spokojnie bym w nich dobił do 2000km bo amortyzacja jeszcze była w miarę spoko.

Zobaczymy jak pójdzie w Novablast 4 bo zapiętek ma trochę inny kształt.