Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja jednak szanuje beciaków, bo przecież musieli przejść jakimś cudem etap weryfikacji zanim weszli w związek. Tymczasem mi bliżej do normika (ok oski) tylko mam wygląd przeciętny (czyli przegryw) ale reszta inne ok: nie boje się kobiet, regularnie ćwicze, mam hajsy do rozwalenia a i tak nie mogę nic znaleźć nigdzie. To jest taki paradoks, że jako singiel staram się lookmaxxować jak się da + robić hajs a i tak na ulicy potrafię mijać gości, którym spokojnie brzuszek widać+slabe ciuchy+wygląd niewiele gorszy od mojego ale jednak to oni idą ze swoją partnerką.

#przegryw #zwiazki #relacje #tfwnogf #samotnosc #tinder #blackpill #feels #zycie #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja jednak szanuje beciaków, bo przecież musie...

źródło: 3mWE3PNvg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mnie też ciekawi co jest w tych wywalonych bebzolach, że laski nie brzydzą się oglądać je bez koszulki xD
Dziwnym trafem potem wszystkie sikają do topki aktorów z sylwetką apolla xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dobra wytłumacze ci z punktu biologicznego , dla kobiety nie liczy się że zrobisz siebie lalusia , tylko to co ty jej możesz dac jak troska , opieka poczucie bezpieczeństwa , stabilności
Skupiasz się na powierzchowności a nie podkreślasz atutow na którym zależy kobietom
  • Odpowiedz
@staggermeister_: a po co normalnej kobiecie koleś który tylko non stop poprawia włosy jak #!$%@? i się looks maxinguje zamiast zabrać ją gdzieś , zrobić coś miłego dla niej , ugotować coś dobrego zamiast piłować pazury pół dnia jak pipa
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jest jeszcze czynnik szczęścia
Ja jestem milionerem , też regularnie trenuje i dbam o siebie ale to zbyt mało na obecnym rynku jeśli nie jesteś Chadem
Co pozostaje? Nie poddawać się i szukać choć gdy na 1 dziewczynę przypada 50 chłopa to bez czynniku szczęścia trzeba mieć świadomość, że możemy nigdy nie znaleźć
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Pewnie poznali sie w czasach szkolnych albo studenckich gdzie te julki nie miały tak wypranego łba przez feminizacje i social media dlatego są ze soba, gdyby teraz te normidła były same (a dużo takich będzie) siedzieli by na tagach tutaj, ale trzeba mieć na uwadze to, że oni żyją ciągle pod presja "hipergamiczno normiczną" jeden zły ruch i pancia robi przeskok na inną lepszą gałąź z resztą co widać na
  • Odpowiedz
@Linnior88: lookmaxing nie polega na poprawianiu włosow i piłowaniu pazurów xd to poprawa siebie na różne pożyteczne sposoby jak siłownia, dieta, zadbanie o skore itp a nie bycie lalusiem, akurat chady nie muszą robić nic żeby mieć tabuny kobiet zawdzieczajom to swojej genialnej genetyce, ale przeciętnemu mirokowi lookmax może pomoc
  • Odpowiedz