Wpis z mikrobloga

@innv: a ja pamiętam jak ze stacjonarnego dzwoniło się z pamięci, bo początkowe 3 cyfry były te same i tylko 4 trzeba było zapamiętać. Chyba, że poza miasto się dzwoniło, to dodawało się prefix 0XX
@salcefrytki

@innv: Idea? Panie, ja płacąc rachunek za komórkę mam go ciągle zapisany jako Centertel

Z Centertela chyba były rachunki w dolarach i potem to było przeliczane na złotówki. Tak że w jednym miesiącu można było tyle samo rozmawiać ile w kolejnym a rachunki były inne.
@innv @epicentrum_chaosu
Ja dalej mam numer co mi zmienili z 090 501 na 501 501
I zaczyna się 501 501 ... !
Czyli jeden z pierwszego tysiąca (z BARDZO dolnej czesci tego tysiąca) wydanych numerów telefonów komórkowych w polsce.
@innv ja jeszcze chwilę temu (może ze dwa lata) miałem kartę sim idea. Oczywiście przyciętą ale była i działała w sumie ze dwadzieścia lat. W sumie nie pamiętam czemu musiałem ją w końcu wymienić.
@innv: zgaduję, że już było, ale warto wciąż odświeżyć, że takie reklamy naprawdę były przed Familiadą czy innym popularnym dziennikiem lub programem w telewizji
Tino - @innv: zgaduję, że już było, ale warto wciąż odświeżyć, że takie reklamy napra...