Wpis z mikrobloga

Miałem sąsiada takiego typowego biznesmena z tamtych lat i miał taką cegłę przez którą rozmawiał siedząc na balkonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a osiedle patrzyło na bogatego człowieka.


@DocentMarzanek: wtedy był słaby zasięg. nie sądzę żeby się popisywał. wychodzenie na balkon to była częsta praktyka w tamtych czasach...
  • Odpowiedz
@innv Mam wyryte w pamięci reklamy z ładnymi paniami, które zachęcały by do nich dzwonić i rozmawiać… i ten numer był podawany w formie śpiewanej: „zero siedemset, osiem-osiem zero, siedem cośtam jedeeen… zadzwoń teraz!”
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@DocentMarzanek o tak, potem przeniosłem się do Idea w POP i kupowałem za 5zl pakiet 500 smsow. To była rewulacja w okresie gimnazjum. Oczywiście pakiet był ważny tylko jakiś czas. Ale tak czy inaczej nikt wtedy nie używał spacji w tekście xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@5KYN3T ogólnie to jedna z najlepszych komercyjnych polskich reklam z udziałem dobrego kompozytora Andrzeja Smolika.
  • Odpowiedz
@innv: Moi rodzice też mają całe "komórkowe życie" jeden numer z Idei, mama 502, tata 503 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja za gówniarza tak rotowałem numerami, że mialem chyba w każdej sieci po kolei xD A skończyłem na 516 z POP-a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz