Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Ale Rosja idzie dalej z tego co słyszę. Jakie widzisz rozwiązanie? USA ma ich wspierać z takimi nastrojami społeczeństwa tam? Jak długo rok dwa 5?

Czy może Europa ma pchać sprzęt? Ale kto? Niemcy nie maja nic i muszą dobić do magicznych 2% Francja tez. Mamy się rozbrajać?
@Grooveer: Inne? Jakie? Kto w Europie jest tak dozbrojony, ze ma dawać F16. USA ma dac zawansowane samoloty wielozadaniowe krajowi, który dostał sporo na kontrofensywę i co? Ukraina jest w NATO.? Takie środki to chyba powinniśmy przeznaczyć na ewentualny konflikt i pomoc jakiemuś krajowi z NATO (Łotwa, Estonia i Litwa). Cywilizowanemu krajowi. Ukraina szanse miała. Nie pierwszy raz zresztą.
@Grooveer: Dania oddala ostatnio wszytko co miała i co? Dalej za mało :D Może te krają myślą o obronie siebie samego. Na północy jest Finlandia przypomnij mi z kim ona ma granice :) No właśnie. Może gdyby Ukraina szanowała to co dostała i sprzęt by nie znikał to była by inna sprawa. Teraz nagle wszyscy się na Ukrainę uwzięli ze jej nie dają sprzętu? Czy może widza co jest 5?
@Grooveer: Dania to nie Caritas inne kraje tez. Znasz skoro jesteśmy tak przy temacie jakiegoś Duńczyka? Znasz ich pogląd na tą sprawę? Bo ja znam - tak się składa, ze pracuje z samymi Duńczykami i nie są to robole :)
@Grooveer: A no to pewnie wiesz skoro zdanie znasz, ze dali wszystko co mogli :) Ale jak widać Ukrainie dalej za mało :D I znając podejście krajów z północy do zdania obywateli to jest ono trochę inne niz w PL. Jak obywatele wykazują wkur#### tematem to rząd nie fika jak u nas :)
@Caracas A co tam w tej telewizji mówią? O jakiejś korupcji na Ukrainie czy o granicy z Meksykiem?

I wg mnie skala korupcji na Ukrainie nie jest jakimś wielkim problemem dla USA, bo przecież Ukraina odda każdego centa co dostaje. Odda albo odpracuje.
tak się składa, ze pracuje z samymi Duńczykami i nie są to robole :)


@Caracas: i pewnie to jest reprezentatywna próbka Duńczyków :D

nawet w jednym korpo będą piętra na których wszyscy będą za Ukrainą a na kolejnym piętrze już team onuca
Polska to nie jest dziki kraj żeby zaliczać go do dzikusów. Pojeździe trochę po świecie i porównaj sobie. Naprawdę nie mamy się czego wstydzić a trochę w swoim życiu już widziałem świata:)


@Caracas: Dla świata zachodniego to Europa dzieli się na zachodnią (Bogate Niemcy, Szwajcarzy, Francuzi, Wlosi, Hiszpanie) oraz Wschodnia (Czyli bieda po ZSSR) Wciąż spotykam ludzi, którzy myślą, że w Polsce pisze się cyrlica.