Wpis z mikrobloga

@HardWax: i co w tym śmiesznego? zapewne służby mundurowe mają inne przepisy i ta broń nie jest nawet nabita, jak słyszę takie #!$%@? fanów broni palnej to bierze mnie na pusty śmiech, ciekawe czy do pustego auta też wchodzicie bokiem bo przecież "synek zafsze moż sam pojechać" nie nie może tak samo jak nienabita broń nie strzeli
@morgiel

@HardWax: i co w tym śmiesznego? zapewne służby mundurowe mają inne przepisy i ta broń nie jest nawet nabita, jak słyszę takie #!$%@? fanów broni palnej to bierze mnie na pusty śmiech, ciekawe czy do pustego auta też wchodzicie bokiem bo przecież "synek zafsze moż sam pojechać" nie nie może tak samo jak nienabita broń nie strzeli


Powiedz mi że nie miałeś nigdy do czynienia z bronią palną nie mówiąc
@HardWax instrukcja strzelania SG to z-45, mozecie poczytać w necie. Jest tam podpunkt, ze w trakcie treningu bezstrzalowego, a także z użyciem amunicji barwiącej można celować w kierunku innych osób. Wręcz instruktor, żeby sprawdzić chwyt oraz ułożenie osoby, a także jak celuje na sucho takie rzeczy robi. Wszystko zgodnie z przepisami SG wiec śmieszą mnie internetowi specjaliści z csa