Wpis z mikrobloga

@morgiel Nawet jakby to był kijek osrany na końcu, ale występował w charakterze atrapy broni palnej, to trzeba stosować zasady bezpieczeństwa. Potem się zapomni przy prawdziwej, nabitej broni i będzie artykuł w krajowych mediach o przypadkowej śmierci instruktorki.
ten mem nie rozumie ze jest oczywiste ze istnieja mezczyzni zajebisci w matmie, to jest tak zwana regula. Natomiast ktos kiedys widzial gdzies laske zajebista w matmie?


@OskarDeveloperski: dlaczego więcej kobiet studiuje matematykę skoro nikt nigdy nie widział laski zajebistej w matmie?
No i wiesz, że to działa też w drugą stronę? Patostreamerek jest jak na lekarstwo, natomiast patostreamerów mnóstwo. Potrafisz wymienić jakieś dyktatorki, seryjne morderczynie, pedofilki?
framugabezdrzwi - >ten mem nie rozumie ze jest oczywiste ze istnieja mezczyzni zajebi...

źródło: asddas

Pobierz
@framugabezdrzwi: Studiowanie jako argument za czyms xD To tez dobre, bo lasek generalnie studiuje wiecej niz chlopow a ich udzial w patentach naukowych to mniej niz 1% xD Skromny promil robi z tej edukacji pozytek w takim stopniu jak facet
Patostreamerek jest jak na lekarstwo???? typie ty slyszales o takiej stronce show up tv? Goha to jest facet? Marlenka od rafatusa? Kurde, no patostreamow z babami jest jakies tysiac razy wiecej
To tez dobre, bo lasek generalnie studiuje wiecej niz chlopow a ich udzial w patentach naukowych to mniej niz 1%

Z tym pełna zgoda, kobiet studiuje więcej, ale to faceci mają częściej wybitne osiągnięcia. Myślałem, że pisząc "laske zajebista w matmie" miałeś na myśli osobę po prostu zdolną, a nie kogoś wybitnego pokroju Penrose'a. Jeśli jednak rozmawiamy o osobach wybitnych to powiedz mi, dlaczego Skłodowska-Curie wyjechała z Polski i kontynuowała
Jeśli jednak rozmawiamy o osobach wybitnych to powiedz mi, dlaczego Skłodowska-Curie wyjechała z Polsk


@framugabezdrzwi: Bo stamtad byl jej maz Piotr Cuirie ktory wynalazl wszystko i ona mogla #!$%@? jego osiagniecia?

dlaczego Lura Bassi nie mogła publicznie wykładać?


nawet nie wiem kto to jest, niech zgadne, nikt wybitny ale mial peezde wiec juz jest wielka legenda feminizmu?

pierwsza w historii Europy kobieta zatrudniona jako profesor fizyki na wyższej uczelni

Bingo XD
Bo stamtad byl jej maz Piotr Cuirie ktory wynalazl wszystko i ona mogla #!$%@? jego osiagniecia?


@OskarDeveloperski: otóż nie. Bo w XIX wiecznej Polsce kobiety nie mogły studiować. Maria poznała męża w 1884, czyli po 3 latach mieszkania w Paryżu.
Czytając twoje dalsze odpowiedzi nawet nie chce mi się odpisywać. Dawno nie widziałem kogoś z tak żenującym poziomem dyskusji xD
@framugabezdrzwi: Tak myslalem, "nie chce mi sie odpisywac" w sensie zamknalem ci morde faktami i rzeczowymi argumentami --piekna kompromitacja, szybko odklepałas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze jakas potezna feministka z genialnymi argumentami typu kobiety nie byly dyktatorami bo im zakazywano czy tez ze showup to nie patostreamy? XDDD