Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #niebieskipasek #logikarozowychpaskow

Tak sobie czytam dzisiaj te Wasze wpisy i strasznie mi Was żal Mirki, że tacy jesteście pogrążeni w tym maraźmie.

Czasem, aż nie dowierzam, że tak mało pewności siebie macie i użalacie się nad sobą, czując się tacy bezradni.

Tak się zastanawiam jak Wam można pomóc?

Mi z mojej kobiecej perspektywy zawsze się wydawało, że w relacjach damsko-męskich jest Wam dużo prościej, bo to teoretycznie od Was powinna wychodzić inicjatywa. Większość z nas, normalnych dziewczyn, nie ma niewiadomo jakich wymagań co do partnera: chcemy miłości, szacunku i zrozumienia. Z powierzchownych rzeczy wystarczy zadbany facet, z pasją i jakimiś planami na życie, najlepiej zdrowy i bez nałogów :) Niby tylko tyle, a aż tyle.

Jutro mamy dzień kobiet, będziecie mieli szansę zrobić coś miłego dla napotkanych kobiet, może warto dać sobie szanse na bycie przyjaznym gościem i zaprezentować się z dobrej strony.

Jak macie pytania śmiało piszcie, chętnie pomogę, pogadam.

Xoxo
  • 118
Mi z mojej kobiecej perspektywy zawsze się wydawało, że w relacjach damsko-męskich jest Wam dużo prościej, bo to teoretycznie od Was powinna wychodzić inicjatywa.


Od kiedy wychodzenie z inicjatywa jest prostsze?

Jak idziesz na rozmowę o pracę to czemu sie stresujesz? Powinno być lżej, przecież to ty wysłałaś cv.
@EvilRogue: moim zdaniem tak jest ponieważ wychodząc z inicjatywą to Ty masz kontrolę i jakiś tam plan rozmowy (a przynajmniej powinienieś mieć). W najgorszym wypadku dostaniesz odmowę, ale w zależności od tego jak zareagujesz, tak będziesz postrzegany. Bycie uprzejmym facetem i zagadywanie z taktem nie będzie odebrane przez normalne (!) kobiety źle. Myślę, że problemem tutaj jest bardziej to, że nie wybieracie kobiet normalnych, tylko te „perfekcyjne”. Oczywiście nie zawsze, ale
@Tereskaxoxo:
https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1285372,samotny-jak-polak-kilka-milionow-mezczyzn-odcietych-od-kobiet
https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1276982,gigantyczne-dysproporcje-plciowe-wsrod-imigrantow-w-polsce-blizej-nam-do-kataru-niz-europy

w Polsce mieszka 4 miliony panien i aż 5 milionów kawalerów, na dodatek rok rocznie 80% imigrantów wjeżdżających do kraju stanowią mężczyźni więc to po prostu niemożliwe żeby każdy znalazł sobie żonę, a z roku na rok będzie to jeszcze trudniejsze
@debi5s: oczywiście, że tak, ale czy to oznacza, że nie watro się starać jeżeli marzysz o związku? Dlaczego akurat Ty masz być w tym milionie mężczyzn bez żony? Co możesz zrobić żeby tak nie było?
nie zgadzam się. Słyszałeś kiedyś powiedzenie, że facet powinien być tylko trochę ładniejszy od diabła? Nie wzięło się to z powietrza ;) plus każdy ma inny typ i co innego uważa za przystojne.

@Tereskaxoxo: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Little_Makak - > nie zgadzam się. Słyszałeś kiedyś powiedzenie, że facet powinien być...

źródło: cvxcvxc

Pobierz
@Damntrain: nie znam osobiście takich dziewczyn, każda z nas zawsze była zainteresowana tylko jednym gościem. Jedynie desperatki porywają się na takie chwyty. Uważam, że jeżeli ktoś chce zbudować związek musi dać sobie czas i przede wszystkim szanować drugą osobę. I koniecznie z wzajemnością.