Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #niebieskipasek #logikarozowychpaskow

Tak sobie czytam dzisiaj te Wasze wpisy i strasznie mi Was żal Mirki, że tacy jesteście pogrążeni w tym maraźmie.

Czasem, aż nie dowierzam, że tak mało pewności siebie macie i użalacie się nad sobą, czując się tacy bezradni.

Tak się zastanawiam jak Wam można pomóc?

Mi z mojej kobiecej perspektywy zawsze się wydawało, że w relacjach damsko-męskich jest Wam dużo prościej, bo to teoretycznie od Was powinna wychodzić inicjatywa. Większość z nas, normalnych dziewczyn, nie ma niewiadomo jakich wymagań co do partnera: chcemy miłości, szacunku i zrozumienia. Z powierzchownych rzeczy wystarczy zadbany facet, z pasją i jakimiś planami na życie, najlepiej zdrowy i bez nałogów :) Niby tylko tyle, a aż tyle.

Jutro mamy dzień kobiet, będziecie mieli szansę zrobić coś miłego dla napotkanych kobiet, może warto dać sobie szanse na bycie przyjaznym gościem i zaprezentować się z dobrej strony.

Jak macie pytania śmiało piszcie, chętnie pomogę, pogadam.

Xoxo
  • 118
  • Odpowiedz
@Tereskaxoxo: pomijając cała uroczą nieświadomość która bije z tego wpisu wyjaśnij mi tylko jedną rzecz:

Mi z mojej kobiecej perspektywy zawsze się wydawało, że w relacjach damsko-męskich jest Wam dużo prościej, bo to teoretycznie od Was powinna wychodzić inicjatywa.

w jaki #!$%@? sposób to ma sprawiać że jest nam prościej? xD
przecież w tym nie ma żadnej logiki, laski nie dość że nie muszą robić inicjatywy, to też to wcale NIE
  • Odpowiedz
@Tereskaxoxo: Albo trollujesz albo kompletna ignorancja/odklejenie/solipsyzm.
Nie da się pisać takich oczywistych bredni i być choć trochę empatycznym i inteligentnym.

Serio? Poznawanie kobiet dla samego poznawania człowieka? Doskonale zdajesz sobie sprawę, że takie coś sprawdzi się tylko u kobiet i skrajnie atrakcyjnych mężczyzn.

Nawet jak masz dobre chęci to masz zerowe pojęcie o tym co dotyka wielu mężczyzn.

Ale wygląda to jak trolling i baity, więc czmychają stąd.
  • Odpowiedz
@Tereskaxoxo: jeśli nie troll, to jesteś albo jakiś lvl40, żyjąca w realiach lat do 2015, albo zwyczajnie brak Ci empatii, aby przyjąć inny punkt widzenia niż swój własny.
  • Odpowiedz
@Tereskaxoxo: Prawdziwy, rozsądny człowiek na tagach dla przegrywów? Rzadkie zjawisko. Mam wrażenie że ludzie tutaj w większości chcą po prostu ponarzekać i przy okazji zrzucić winę za swoje samopoczucie z siebie na cały świat.

Trochę syzyfowa praca próbować im pomóc, bo oni tej pomocy nie oczekują, a wręcz gardzą ludźmi którzy chcą pomagać. Przeszkadza w tym też fakt, że naprawdę co chwile trollują siebie nawzajem z fejkowych kont albo anonimów, i
  • Odpowiedz
  • 0
Panowie, naprawdę nie spodziewałam się, że moje słowa wzbudzą aż tyle emocji.

Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się dotknięci lub wyszydzeni - absolutnie nie to miałam na myśli i dobitnie wytłumaczyliście mi jak bardzo odrealniona jestem, ale to dobrze, bo teraz przynajmniej mam większą świadomość o skali tego problemu.

Bardzo możliwe, że moje podejście do Was jest spowodowane nie tylko wychowaniem, ale także tym, że sama długo jestem w szczęśliwym związku i bardzo
  • Odpowiedz
zwykły chłop :


@elozapiekanka: I sam widzisz że nic nadzwyczajnego - zupełnie zwykłe i przeciętne auto, jakiś Ford na moje oko a do tego sylwetka gdzie tylko od nas zależy czy taką mamy czy nie. Nic poza zasięgiem przeciętnego człowieka.
  • Odpowiedz
@Tereskaxoxo: Albo troll albo życie we własnej piwnicy przez ostatnie 10-15lat. Dodatkowo posypane sympatią i zainteresowaniem facetów - dlatego patrzy na świat poprzez różowe okulary i myśli że w drugą stronę działa to tak samo.

Komentarz zostawię już dla potomnych, bo ja raczej kłaniam się ku temu że OP jest trollem.

Tak sobie czytam dzisiaj te Wasze wpisy i strasznie mi Was żal Mirki, że tacy jesteście pogrążeni w tym maraźmie.
kaminarii - @Tereskaxoxo: Albo troll albo życie we własnej piwnicy przez ostatnie 10-...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • Odpowiedz
Btw, już na pierwszej stronie zaprzeczenie swojej postawy. Dosadnie potwierdza że liczy się wygląd u facetów. A tutaj troll w wersji 'miłej różowej' z hasłem przewodnim 'może popracujcie nad sobą, to łatwe, znajdziecie wtedy kobietę' xD

Tak, idę ćwiczyć twarz i wzrost. Daj mi miesiąc, izi.
kaminarii - Btw, już na pierwszej stronie zaprzeczenie swojej postawy. Dosadnie potwi...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kaminarii: zastanawiam się czy jest w ogóle sens próbować to wyjaśnić, bo odnoszę wrażenie, że cokolwiek bym nie napisała zostanie to przez Was tak odwrócone, żeby wyszło na Wasze.

Kobiety bardzo dużą wagę przywiązują do swojego wyglądu, lubimy się podobać nie tylko innym, ale przede wszystkim sobie. Tak, uważam, że jest pięknych kobiet więcej niż przystojnych mężczyzn.

Zarzucacie dwulicowość, ale gdyby rola była odwrócona to też wybralibyście partnerkę najbardziej urodziwą prawda?
  • Odpowiedz
Tak, uważam, że jest pięknych kobiet więcej niż przystojnych mężczyzn.


@Tereskaxoxo: Możliwe, ale to tylko ze względu na to jak odbieramy daną płeć. Kobieta żeby była 'ładna' musi mieć w miarę prostą twarz/dosyć niezwykłą twarz, mieć kształty (lub nawet nie). Koniec. Nie liczy się czy jest wysoka czy nie, nie liczy się czy ma kilka kilo więcej, czy ćwiczy czy nie. Nawet jak ma jakieś rany/choroby które wpływają na skórę -
  • Odpowiedz
@Tereskaxoxo: ja gdzieś tak po 2013r zacząłem się spotykać coraz częściej z miną pogardy u kobiet na zagadanie.
Pamiętam jak jeździłem autobusem do Warszawy po weekendzie na studia często był przeładowany i część osób stała całą drogę. faceci ustepowali miejsca lub ugadywali się ze stojącymi loszkami że się zamienia miejscami. Ale potem spotkałem się ze 2 razy z taką miną jakby chciała powiedzieć 'co ty chcesz ugrać intzelu' i przestałem tak
  • Odpowiedz