Wpis z mikrobloga

Wykopowe trolle pięknie zakłamują rzeczywistość. Prowokacja z rzucaniem kostka pięknie odstawiona przez policję, która zidentyfikowano po ubraniach z przetargu xD

Wiadomo, że 80 procent poparcia społecznego jest niebezpieczne i trzeba z rolników zrobić bandytów i ruskich agentow.

Lata tu propaganda z twitterowych kont typu Zespół Brauna, które są kropla w krople jak działalność Moralesa (opłacany troll przez PO)

Więcej fot w komentarzach jak służby robią ludzi w konia

#rolnictwo #polityka #strajk #afera #bekazpo #bekazpodludzi #niebieskiepaski
Kopyto96 - Wykopowe trolle pięknie zakłamują rzeczywistość. Prowokacja z rzucaniem ko...

źródło: Messenger_creation_131abde2-1d6b-479e-9966-ee4237e76172

Pobierz
  • 32
taka odziez


@Kopyto96: Jest zdjęcie możliwe że policjantów po cywilnemu, którzy mają na sobie "policyjną" odzież. To jest normalne że policjanci w cywilu mieszają się z tłumem na takich protestach.

Jest też zdjęcie typa wyrywającego kostkę, który nie ma żadnej części odzieży takiej jak policjanci. Z obu uszu zwisają mu za to czerwone kabelki. Jak dla mnie to gość ma słuchawki od telefonu w uszach ale się nie znam XD
Gdyby
@ToJestBezSensu: Średnio kumatym człowiekiem jesteś, skoro wydaje ci się, że do takich sytuacji nigdy nie dochodzi, bo wystarczy spojrzęć na przykład prowokacji na Marszu Niepodległosci, kiedy Kryminalni robili to samo co teraz i są na to dowody, nawet wrzuciłem post przed chwilą o tym
Umilał sobie czas zadym słuchaniem muzyki


@Kopyto96: Tego nie napisałem. Możliwe że używał ich do rozmowy przez telefon.
Nie wiem czy gość jest rolnikiem, ale nie sądzę aby był policjantem (i nie ma na to żadnych dowodów oprócz czerwonych słuchawek w uszach). Równie dobrze typ może być ruskim agentem podsycającym antyrządowe protesty.