Wpis z mikrobloga

@affairz: Nie wiem kto normalny sprzedaje miejsce postojowe, przecież tego jest większy deficyt niż mieszkań xD Już lepiej wynająć komuś niż sprzedawać takie miejsce bo potem się nie odzyska. Teraz za miejsce tego typu jak kupujesz z mieszkaniem musisz zapłacić z 40-60k . Więc dużej przebitki typek nie zrobił. Swoją drogą to już lepiej moim zdaniem kupić takie miejsce za 50k, niż miejsce na dworzu za 20k ( chodzi mi o
@affairz: Mogę kupić bez posiadania mieszkania? w sumie to jest samo centrum ludzie teraz płacą 200 zł za msc. za parking kto wie ile takie miejsce będzie warte w 2030. W Wawie masz 200k za garaż gdzieś przy mordorze. W biurowcu obok wynajem miejsca kosztuje 100Euro w sumie spoko cena jak ktoś chce przetrzymać kaskę,
@affairz: Zakładając że w 2030 nie będzie kosztować 500zł. Bo ludzie z grotnik, skotnik i koluszek muszą dojeżdżać jakoś. Pytanie czy za 10 lat Łódź będzie taka chop do przodu ze wszystkim czy stanie się kolejną spalnią Warszawy, czy powstanie CPK jeśli tak to w jakiej formie.