Wpis z mikrobloga

czy może zmierza po największe zwycięstwo w historii republikańskich opozycyjnych pra wyborów?


@Towarzysz_Pawulon: Dobrze wiesz, że te prawybory są wyjątkowe, bo wyjątkowa jest sytuacja w której raz pokonany prezydent próbuje wrócić do Białego Domu. A jeśli dodać do tego całą MAGA-narrację o ukradzionych wyborach, to Trump startuje w tych wyborach jako quasi-incumbent. I z tego punktu widzenia jego wyniki nie są wcale aż tak rewelacyjne, bo ma spore problemy w mobilizacji
@Towarzysz_Pawulon: Biden ma większe, bo ja np. nie spodziewałem się, że w Minnesocie aż tyle głosów protestu padnie na “uncommitted". Ale też się zgadzam, że wygrana Haley w DC ma podobne znaczenie jak wygrana Jasona Palmera na Samoa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale też się zgadzam, że wygrana Haley w DC ma podobne znaczenie jak wygrana Jasona Palmera na Samoa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JPRW: w DC i Vermoncie. Dodaj do tego, że trump w 2016 wygrał dzięki durnemu systemowi elektorskiemu (w głosowaniu powszechnym Clinton miła więcej głosów) i niekonieczni ebędzie miał tyle szczęścia w tym roku.
@Filipterka25:

bez znaczenia - wybory wygra demokrata


tak jak w 2000, 2004 i 2016

I czy przypadkiem Trump nie miał wygrać miażdżąco w 15 stanach?


Nie, nawet zacytuję swój koemtarz do cb sprzed paru dni:
'Jasne może gdzieś przegrać ale i tak zgarnie miażdżącą większość, jam Haley przegrała wysoko nawet w swoim rodzinnym stanie'

Na pewno po wtorku ma większe powody do zadowolenia niż Biden, przegrał jedynie w malutkiem Veromont, które
@Filipterka25:

w DC i Vermoncie. Dodaj do tego, że trump w 2016 wygrał dzięki durnemu systemowi elektorskiemu (w głosowaniu powszechnym Clinton miła więcej głosów) i niekonieczni ebędzie miał tyle szczęścia w tym roku.


Uwielbiam to #!$%@?, zasady każdy miał te same, gdyby Trump zamiast poświęcać większość czasu na Wisconsin czy Arizonę, jeździł po Kalifornii, NY, Illinois, NJ to miałby znacznie większy wynik w wyborach powszechnych

Taki sam system masz w PE,
Uwielbiam to #!$%@?, zasady każdy miał te same, gdyby Trump zamiast poświęcać większość czasu na Wisconsin czy Arizonę, jeździł po Kalifornii, NY, Illinois, NJ to miałby znacznie większy wynik w wyborach powszechnych


@Towarzysz_Pawulon: No bo wiadomo, to jedynie siła woli Trumpa kształtuje wynik.

Na pewno po wtorku ma większe powody do zadowolenia niż Biden


@Towarzysz_Pawulon: No nie wiem, nie wiem, coś dużo tych "delikatne 60%" u Trumpa.

tak jak w
No bo wiadomo, to jedynie siła woli Trumpa kształtuje wynik.


wyniki kształtuje kampania, realnie to zwycięstwo Trumpa w 2016 roku było kosmiczne i mówienie że wygrał fartem jest śmieszne XD

No nie wiem, nie wiem, coś dużo tych "delikatne 60%" u Trumpa.


W każdym stanie, który coś znaczy dostał min 69

To ile postawiłes na Trumpa?


Nic bo uważam że dużo lepiej jest postawić na Bidena, który ma prostą drogę do zwycięstwa