Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem kiedy dojdziemy do takiego absurdu w kontekście przemieszczania się po miastach oraz banowania własnych pojazdów, że ja swoim rowerem z 2000 roku nie będę mógł wjechać do centrum miasta, bo jest za stary XDDD i masz sobie wynająć rower miejski, bo jesteś nieekologiczny XD
#rower #motoryzacja #bekazlewactwa #ekologia
#krakow #warszawa #lodz #wroclaw #gdansk #gdynia #sopot #olsztyn #lublin #poznan #szczecin #kielce #rzeszow #katowice #opole #gorzowwielkopolski #zielonagora #torun #bydgoszcz
  • 18
Ciekaw jestem kiedy dojdziemy do takiego absurdu w kontekście przemieszczania się po miastach oraz banowania własnych pojazdów, że ja swoim rowerem z 2000 roku nie będę mógł wjechać do centrum miasta, bo jest za stary


@CrazyxDriver: guzik, nie przewidziałeś najlepszego:
- TY nie wejdziesz do centrum miasta, albo do jakiejś eleganckiej dzielnicy bo jesteś nieeekologicznie nieszczepiony czy niepoprawny politycznie, masz zbyt niski rating w apce rządowej, i ci nie wolno.
@Nowystaryziel patrząc jak rowerzyści łamią przepisy powinni mieć lekcje jazdy i egzaminy bo jak widzę idiotę jak mi się ładuje pod autobus 20 ton na czerwonym świetle to aż mi się włosy jeżą że można w tak debilny sposób ryzykować życiem. Dla tego też powinni mieć tablice. Nikt tyle stresu na drodze mi nie dał jak homoseksualiści drogowi dla tego rowerki powinny mieć tablice by takich dzbanów uczyć przepisów pod postacią zeznać
@Lardor: Nie wspominając o busiarzach, którzy na drogach ekspresowych nie używają lusterek wbijając się na lewy pas. Jadę 200 km/h lewym pasem i baran w busie zmusza mnie do awaryjnego hamowania. ( ͡º ͜ʖ͡º)