Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kończę wieloletni związek z facetem, któremu odwidziało się ślubu i dzieci. Mam 28 lat, czuję się bezwartościowa i mam ogromną pustkę w sercu. Przygotowywałam się od 2 lat do macierzyństwa, czekałam bo najpierw lepsza praca, mieszkanie, stabilność. I jak juz mielismy konkretne plany kilka dni temu usłyszałam, że jemu instytucja małżeństwa nie odpowiada i dzieci też mieć nie chce, bo go ograniczą. Czuję się jakby ktoś wbił mi nóż w serce. Zawsze marzyłam o rodzinie, o dziecku lub dzieciach, którym pokażę że mimo wszystko ten świat jest fajny. Może nie jestem jeszcze taka stara, ale mam problemy, które mogą mi utrudnić zajście w ciążę. Teraz przeżywam dramat związany z rozstaniem i zanim zechcę kogokolwiek znowu szukać pewnie minie spro czasu i takim sposobem czuję, że może być już dla mnie za późno. Chciałam się tylko wygadać, bo wstyd mi nawet zadzwonić do rodziców.
#depresja #zalpost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 248
@zielony_goblin: #!$%@? tam, a nie mówił :)

Przecież jak masz te 20-26 lat, to dziecka teraz nikt nie robi, więc dla faceta (mówię też ze swojej perspektywy), to odległa przyszłość więc w sumie mógł mówić cokolwiek, bo wcale się nad tym głęboko nie zastanawiał. Tak samo małżeństwo. Tak, dziecko pewnie kiedyś tak. Ślub też, bo czemu nie.

Przychodzi prawdziwe dorosłe życie, praca po te 8 h itd., ale i kasa jakaś
widzę, że wielka miłość, jak chłop, który szczerze Ci wyznał, że nie chce dzieci leci z miejsca na śmietnik xD


@Krachu: Nie dziwię się opce, sam jestem pro-dzieciowy i mocno bym się zastanawiał czy wiązać się z kimś kto nie chce.
@Sandrinia To idź do niego i mu poskacz pick me, pokaż mu co to miłość może opka ci da namiary. Tylko pamietaj, że z dnia na dzień może mu sie od widzieć I to bedzie twoja wina bo chciałaś z chlopem układać życie ale musisz mu wybaczyć żeby nie poczuł sie gorzej jako mężczyzna ()
@mirko_anonim: ale to mieliście przegadane czy wspólne Netflix podróże i dobre dymanko a przygotowania poczyniłaś w swojej głowie, chłop się po kilku latach dowiedział i co, w sumie naturalne dla dużych chłopców, dał nogę? Plus taki, że miał odwagę, niektórzy są tak zakłamani, że dopiero po narodzinach mu się oczy otworzą, że to jednak nie tak miało być i dopiero zaczyna się jazda. Ucieczki w pracę, wódę, sport ekstremalny itd.
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP):

jemu instytucja małżeństwa nie odpowiada


W takiej formie jakiej jest, to żadnemu facetowi nie odpowiada.

Czuję się jakby ktoś wbił mi nóż w serce


Ten nóż wbiły ci feministki i kukuldowscy ustawodawcy, którzy obrzydzili w tym kraju facetom instytucje małżeństwa.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP):

Daj ogłoszenie w biurze matrymonialnym i bierz gościa z pracą i sensownym podejściem do życia i zrobisz dzieciaka w rok.

Jak będziesz czekać na "TeGO jEDyNego" to faktycznie już po ptakach ¯\(ツ)/¯


@kitty-cat: tak tak, ale zarąbista rada… a później pójdzie do pracy i pozna „TeGO jEDyNego” i zacznie męża (którego wzięła z rozsądku) zdradzać, bo „w sumie to nigdy go nie kochałam”.