Wpis z mikrobloga

Mirki PRZYPOMINAM, że promocja na TravelPack jest tylko do 7 marca, więć czasu co raz mniej, a naprawdę warto. Sami skorzystaliśmy już z kilku przy planowaniu obecnej podróży dookoła świata :). Do zgarnięcia jest aż 58 ebooków podróżniczych za 219zł. Są dostępne zarówno ebooki o Polsce, Europie jak i najdalszych zakątkach świata. Cena za jednego ebooka to tylko 3,78zł. Naprawdę to jest mega opcja na to, że mieć pomysł na podróże na najbliższe kilka lat. Wiekszość tych ebooków samodzielnie kosztuje od 79 do 129zł, więc za kupno dwóch macie aż 58.
Naprawdę warto zajrzeć:

TRAVELPACK

Ps. po wejśćiu w Link i zjeżdzająć niżej i klikająć na każdy ebook, masz skrócony opis i to co rozwiąże dany ebook:)

#podroze #podrozujzwykopem #adventuresafterwork #youtube #instagram #gory #zwiedzajzwykopem #turystyka #kamper #backpacking #ciekawostki #biwakowanie #wakacje #szlaki #polska #europa #swiat #australia #japonia #teneryfa #tajlandia #tanieloty #taniepodrozowanie #tanielatanie
  • 2
  • Odpowiedz
@kishibashi a sprawdziłeś, że taka ocena? ( ) rozumiem podejrzenie scamu, i pewnie zgodzę się że nie wszystkie są produktami genialnymi, ale naprawdę jest dużo wartościowych ebooków, które mocno mogą ułatwić planowanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz