Wpis z mikrobloga

@drobny_czlowiek:

widzą w tym po prostu fakt - są na tym świecie pary mieszane rasowo.


Raczej ci których kto triggeruje, zauważają ogromną przewagę ilościową w ukazywaniu par czarny-biała, nad innych konfiguracjami. Stąd wysnuwają wniosek, że to nie jest odzwierciedlanie "faktycznego stanu rzeczy", tylko zakłamywanie rzeczywistości w celu propagandy ;)
@Mia900: Myślę, że tak średnio wygląda obraz spotkania się z lekarzami i innymi inżynierami xD zawsze pocieszająca jest rasistowska i stworzona przez ludźmi z gadzim mózgiem statystyka, że taka kobieta ma sporą szansę na samotne wychowywanie swojego mieszanego potomka
Bo taki trend może doprowadzić, w długiej perspektywie, do destrukcji kultury i cywilizacji w której żyjemy. Żyjemy wygodnie dzięki ciężkiej pracy i pomysłowości białych ludzi, którzy z pokolenia na pokolenie zostawiają świat lepszym niż zastali. Jest to kultura w której kobiety są traktowane z szacunkiem, są w gruncie rzeczy bezpieczne i mogą dowolnie kształtować swoje życie. Niestety, chociaż taka się wydaje, nie jest to rzecz dana, ale taka która trzeba pielęgnować. Jeśli
@In_thrust_we_trust:

programowania społeczeństwa


To jest piękna karta pułapka używana głównie przez wyborców jednej z opcji politycznych. Zadam pytanie, ale nie liczę jak zwykle na merytoryczną odpowiedź: kto programuje to społeczeństwo i co ma dać zaprogramowanie społeczeństwa w taki sposób, że w reklamie jest murzyn i biała baba? Pytam całkowicie serio.
@Mia900: trzeba być upośledzonym aby nie myśleć podobnie, bo tu nie chodzi o wybór, tylko o wmawianie innym że to lepsza opcja niż biali, więc oprócz tego że to ohydne programowanie społeczne, to dodatkowo rasizmu

To jak jest z tobą? Jesteś rasistką?
@koniecswiatajestbliski: jeśli pytasz np o kwestie reklam, to ich twórcami są ludzie od kampanii reklamowych, którzy działają zapewne w jakichś tam widełkach sugestii zarządowych. Reklama ma przyciągąć, czarny z białą to kontent egzotyczny, zwracający uwagę, wiejący "Zachodem", kreujący sie na nowoczesny. Dochodzą do tego osobiste przekonania o wszechobecnym złym rasizmie i chęci bycia woke, sygnalizowanie cnoty na firmę etycznie dobrą.

No bo chyba nie powiesz mi, że takie polskie reklamy w
@Mia900
Po prostu są tutaj ludzie, którzy mieli okazję trochę polatać po Europie i poznać tutejszych czarnych xD. Np. mój pierwszy w życiu bezpośredni kontakt z murzynem miał miejsce na stacji metra w Barcelonie, tego samego dnia kiedy przyleciałem. Młody czarnoskóry mężczyzna próbował ukraść mi telefon. Piękne wspomnienie xD, na zawsze w mojej pamięci.
Zadam pytanie, ale nie liczę jak zwykle na merytoryczną odpowiedź: kto programuje to społeczeństwo i co ma dać zaprogramowanie społeczeństwa w taki sposób, że w reklamie jest murzyn i biała baba? Pytam całkowicie serio.


@koniecswiatajestbliski: #!$%@?ąc od barzo wydumanych teorii spiskowych, programowanie społeczeństwa to też np. patriotyzm czy inne przyziemne sprawy. Europa potrzebuje taniej siły roboczej- głównie młodych, silnych mężczyzn, a takich jest w Afryce niemal nieograniczona ilość, oni są opłacalni
@Mia900: niech p0lki sypiają z kim chcą, ale niech przestaną pasożytować na mężczyznach poprzez redystrybucję pdoatkową.

Niech same placą za swoje szkoły, studia, wczesne emerytury, opiekę medyczną, szkoły dla swoich bękartów jako samotne matki. Jak dla mnie to mogą wtedy sypiać nawet z psami.

Większość kobiet wpłaca do budżetu o wiele wiele mniej niż z niego wyciąga, a mężczyźni odwrotnie.