Wpis z mikrobloga

Raport z moich postępów z #wychodzimyzprzegrywu

Od dwóch miesięcy mam kontakt z 16 latką, która nie dość że chce ze mną #seks to jeszcze wyszło na jaw że jest dziewicą. A jakby tego było mało, chce bez gumy ze spustem w środku w niepłodne dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typiara legit, fajna, taka 7/10. Tylko ubiera się #!$%@? tzn. jak typowa nastolatka w workowatych spodniach.

To już w sumie trzecia dziewica jaką poznałem w internetach. Pierwsza miała 21 lat, była za daleko no i ja skopałem trochę relację. Druga to była 19 letnia ukrainka, ale była bardzo wycofana. Chciała się ze mną spotkać, ale mówiła, że potrzebuje głębszej relacji by iść z kimś do łóżka. Jakby była z okolic, to bym się ją expił w zamian za cnotkę, ale mieszkała zbyt daleko by do niej regularnie jeździć. Na raz bym mógł, ale nie cały czas.

No i teraz trzecia, najmłodsza ze wszystkich. Też #!$%@? standardowo, mieszka dosyć daleko, w jakimś #!$%@?, ale ona chętna na ruchanie od razu na pierwszym spotkaniu. Mamy mega dobry kontakt, sama ciągle do mnie wypisuje, snapy wysyła, głosówki itd. No relację to mam z nią tak dobrze zbudowaną, jak z żadną laską od bardzo dawna. Widać, że jest odurzona moją osobą ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie chce tego spieprzyć. To jedna z niewielu okazji. Możliwość ruchania 16 letniej dziewicy i to ze spustem w środku, samemu będąc 31 letnim prawiczkiem, to chyba albo największy bajt od losu albo największa szansa od losu. Zwłaszcza że idzie wiosna + 10 do klimatu. Myślę, czy by tego nie nagrać sobie na pamiątke, tak jak nagrałem tą dziwkę co zapłaciłem jej 5 stów i mi nie stanął ze stresu.

Ale zawsze jest jakaś niepewność.

#tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznajesz jakies przypadkowe zaburzone typiary w internecie i jarasz się pisaniem tych bzdur jak gimnazjalista z sinym jajkiem


@marcus777: Typie, mam 31 lat i jestem prawiczkiem, czy naprawdę to jest aż tak dziwne, że się tym jaram? ¯\(ツ)/¯

1/10, a gdzie poznajesz


@programista15cm: ta 21 latka na tinderze, ukrainka na badoo a ta 16 latka...o dziwo na zadnym portalu randkowym tylko na 6obcy
  • Odpowiedz
One cię tylko nakręcają żeby wycofać się w ostatniej chwilii.


@CloudSpanner: A co ja pierwszy raz w internetach jestem że o takich rzeczach nie wiem? W jej przypadku wydaje mi się to mało prawdopodobne, ale oczywiście biorę to pod uwagę. Póki co, to ja mam problem z terminami
  • Odpowiedz
One cię tylko nakręcają żeby wycofać się w ostatniej chwilii. Spróbuj się umówić na konkretny termin to zobaczysz, że nagle bedzie zajęta/zmieni temat albo zacznie nagle wolniej odpisywać.


@CloudSpanner: 100% racji laski lubią sexting, a najlepsze jak robią sexting i potem piszą no po x miesiącach albo jak będziemy razem to możemy coś porobić xD
  • Odpowiedz