Wpis z mikrobloga

Raport z moich postępów z #wychodzimyzprzegrywu

Od dwóch miesięcy mam kontakt z 16 latką, która nie dość że chce ze mną #s--s to jeszcze wyszło na jaw że jest dziewicą. A jakby tego było mało, chce bez gumy ze spustem w środku w niepłodne dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typiara legit, fajna, taka 7/10. Tylko ubiera się c-----o tzn. jak typowa nastolatka w workowatych spodniach.

To już w sumie trzecia dziewica jaką poznałem w internetach. Pierwsza miała 21 lat, była za daleko no i ja skopałem trochę relację. Druga to była 19 letnia ukrainka, ale była bardzo wycofana. Chciała się ze mną spotkać, ale mówiła, że potrzebuje głębszej relacji by iść z kimś do łóżka. Jakby była z okolic, to bym się ją expił w zamian za cnotkę, ale mieszkała zbyt daleko by do niej regularnie jeździć. Na raz bym mógł, ale nie cały czas.

No i teraz trzecia, najmłodsza ze wszystkich. Też k---a standardowo, mieszka dosyć daleko, w jakimś wypizdowiu, ale ona chętna na ruchanie od razu na pierwszym spotkaniu. Mamy mega dobry kontakt, sama ciągle do mnie wypisuje, snapy wysyła, głosówki itd. No relację to mam z nią tak dobrze zbudowaną, jak z żadną laską od bardzo dawna. Widać, że jest odurzona moją osobą ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie chce tego s-------ć. To jedna z niewielu okazji. Możliwość ruchania 16 letniej dziewicy i to ze spustem w środku, samemu będąc 31 letnim prawiczkiem, to chyba albo największy bajt od losu albo największa szansa od losu. Zwłaszcza że idzie wiosna + 10 do klimatu. Myślę, czy by tego nie nagrać sobie na pamiątke, tak jak nagrałem tą dziwkę co zapłaciłem jej 5 stów i mi nie stanął ze stresu.

Ale zawsze jest jakaś niepewność.

#tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsza miała 21 lat, była za daleko no i ja skopałem trochę relację. Druga to była 19 letnia ukrainka, ale była bardzo wycofana.


@Pralko-suszarka:

w twojej sytuacji powinieneś był stanąć na rzęsach, żeby którąś lub obie wyruchać. A nie że daleko, wycofane czy inne c--j wie co..
Powodzenia z typiarą.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka Po samym stylu pisania widać że zwyczajny creepo desperat z ciebie, widać że twoje poczucie własnej wartości które wynika z faktu że wszystkie panny w granicach twojego wieku plują na ciebie to próbujesz się brać za coraz młodsze i młodsze, 16 lat to już przy tej różnicy wieku jak dla mnie p-------a, 16 latka cię wystawi to zaczniesz szukać niżej? Mam nadzieję że to prowo.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Ty szukasz 16 latek , pedofilku. Mechanizm zawsze przy takich gościach jak ty jest prosty -> odrzucony przez rówieśniczki , na co dowodem jest fakt, że nigdy nie ruchałeś i nawet nie miałes dziewczyny, potem zastosowany jest mechanizm wyparcia, czyli hehe staruchy , a ja jestem taki fajny gadam ... z 16 latkami. J----y przegryw, mam nadzieję , że skończysz na jakimś kanale typu łowcy pedofili albo w sztumie
  • Odpowiedz
@FirstWorldProblemz: jesteś zbyt odklejony płaskowcu. Rówieśniczki tak, jeśli samemu ma się poniżej 25 lat a nie koło trzydziestki () p-------a też nie wiesz czym jest. U ciebie jedyny mechanizm jaki jest wynikający z tych wpisów to brak wiedzy i wymysły. Dno.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: od razu połknij nadajnik gps przed spotkaniem, bo psy tropiące mogą cie nie odnaleźć. Ile już blików jej (a tu pewnie Seba za ekranem) wysłałes cucku?
  • Odpowiedz