Wpis z mikrobloga

@Ignas1415: mamy jednego prawnika na osiedlu. Ostatnio był w żabce i awanturował się że były tylko kasy samoobsługowe, bez możliwości płatności gotówką, wezwał policję. Nic tym nie zyskał, kasjerki miały tylko bekę z niego. Na forum awanturuje się, że ludzie furtki nie zamykają i jest niebezpiecznie, co z tego że obok jest brama która otwiera się co 5 minut.

Oni chyba wszyscy są #!$%@?
@Ignas1415 15 lat temu zasadziłem się na młodocianych, którzy okradali piwnicę, oklepałem jednego z nich i jego mama założyla mi sprawę, z której gówno wyniknęło, ale za to dostałem naganę za nazwanie go złodziejem bo de facto niczego nie ukradł, bo jakiś pan go obił w tym czysie-czyli ja. Piękne czasy. Spotkałem go po latach i wygląda jak dorodny złodziej i urósł dosyć sporo, więc chyba bym nie dał rady teraz.
@Ignas1415: W pierwszej kolejności trułbym dzielnicowemu dlaczego nie zwiększono ilości patrolów i co znajduje się w obszarze jego bieżących celów związanych z zajmowanym stanowiskiem, lub inaczej - czy/dlaczego ograniczenie włamów się w nim nie znajduje.

Kamerki z czujnikiem ruchu i notyfikacją za powiadomieniem są w porządku pod warunkiem, że ogarniecie sobie kogoś, kto będzie dyżurował na miejscu i w razie nadejścia takiego powiadomienia przegoni włamywaczy lub wezwie Policję. Na skuteczność związaną
  • 0
@Templar: ja bym z chęcią zamontował bo kamery mają być zamontowane tak żeby nie naruszać nikogo prywatności na wejściach do klatek, parkingu i patio ale ja się z ludźmi szarpał nie będę. Założę sobie w wizjerze kamerę i jak namierze twarze to rozwiesze na osiedlu. Myślę, że fakt jak wyglądają by dużo zmienił.
  • 0
@krzaczor93: mordo w mojej dzielnicy mają jeden radiowóz we Wrocławiu czaisz? 🤣 Więc jak dzwonisz i chcesz żeby przyjechali to się ludzie śmieją, że mówią, że żonę zabili żeby była duża waga sprawy 🤣
@Ignas1415 brzmi jak osiedle na Legnickiej :) dzieje się to samo i nikt nic z tym nie potrafi zrobić. Żule kradną ludziom cateringi spod drzwi i zjadają w hali garażowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)