Wpis z mikrobloga

@Ignas1415 możesz wrzucić uzasadnienie tego wyroku, który uwalił uchwałę? Jeśli właściciele posiadający większość udziałów byli za, to wystarczyło tylko nie obejmować na monitoringu drzwi wejściowych do mieszkań osób, które były przeciwko, tak wygląda orzecznictwo sądowe w tych sprawach, nie spotkałem się jeszcze z całkowitym zablokowaniem monitoringu w bloku.
@Ignas1415 ja złapałem panią listoszonsz jak sobie nożem podważa zamek do wieścią na klatkę. A jakby ktoś się do jednej piwnicy w klatce wbił to z tydzień bym tam nocował i by się panowie zdziwili przy próbie wejścia ze spotkania z pompką nabita pieprzem
@Ignas1415 to skąd w takim razie to założenie, że sąd uchyli uchwałę? I czy to sąd wstrzymał wykonanie uchwały? Zaskarżona uchwała podlega wykonaniu, jeśli sąd nie wstrzyma jej wykonania. Jeśli nie ma takiej decyzji to montować spokojnie monitoring i tylko nie obejmować drzwi tamtego kolesia, no i rzecz jasna pamiętajcie o wymogach wynikających z RODO. Macie jakiegoś administratora nieruchomości, czy zarząd wspólnoty wszystkim się sam zajmuje?
@Ignas1415: to bez uchwały się złóżcie w paręnaście osób na parę kamer i czujniki- wystarczy czujniki ruchu-otwarcia drzwi i jakaś centralka która wyśle powiadomienie na telefon