Wpis z mikrobloga

#stanowski #kanalzero

Fejk czy nie, prawda jest taka, że od powstania kanału Ziobro i Fundusz Sprawiedliwości do o tematy, które nie były ruszane, ewentualnie były „spłycane” na zasadzie „a za PO nie zgłosili zegarka.

Moze ie zaklinać rzeczywistości jak chcecie, ale to zwykła tuba propagandowa PiSu, tylko bardziej lekkostrawna(chociaż w ostatnich tygodniach coraz mniej). #polityka
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miki4ever: To było jasne od początku istnienia kanału zero, wystarczyło spojrzeć na dobór gości i sponsorów. Tak samo Stonoga jest tubą propagandową, jego bio wskazuje, że od lat jest człowiekiem służb.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Ale fikołek, bo narracja o PiSowości Kanału Zero upadła xD A miało być tak pięknie, leak Stonogi, upadek Stanoskiego.
Kanał Zero jest prawacki to fakt, Kanał Zero atakuje rząd - tak bo to daje lepsze wyniki niż opozycja, tak działają media. Plus jest popyt po stronie widza to widzowi się serwuje to co chce.
  • Odpowiedz
  • 28
Czyli jak ktoś nie popiera PO to jest za pisem i jest tubą propagandową? Trzeba się cieszyć że mamy media które są przechylone lekko w prawo, glownie dlatego ze obecne Panstwowe media sa pro PO-owskie, to zdrowe do zachowania balansu(patrz jak TVP bylo pisowskie, teraz jest podobnie tylko w druga strone). Ja tam za dużo kanału zero nie oglądałem, ale nigdy nie widziałem żeby jakkolwiek popierali pis.
Chyba że dla Ciebie jak
  • Odpowiedz
@miki4ever: co więcej, towarzyszu! Fakt że to było fałszywe, tym bardziej utwierdza nas w przekonaniu że wypowiedziane słowa były prawdziwe! No nikt nas nie przekona
Ze czarne jest czarne, a białe jest białe!
  • Odpowiedz