Wpis z mikrobloga

#android #komputery #aplikacje #gogleplay #ios #appstore

Kojarzy ktoś taką aplikację jak AirMore od jakiegoś czasu znikła całkiem z gogle play niby od początku wiedziałem że była dedykowana dla IOS ale była dostępna tez dla androida i w sumie ciągle ją mam działającą ale szukam dla kogoś czegoś podobnego tak prostego i intuicyjnego w sparowaniu przez IP w przeglądarce albo kod QR
  • 11
  • 0
@iquiet: przegapiłem ten plik no i wieki juz nie instalowałem ręcznie od czasu kiedy to robiłem te telefony mają w opór więcej funkcji w sumie za duzo dla mnie do ogarnięcia
@Gabaryt to tylko pobierasz plik .apk który masz na stronie, którą Ci wysłałem, wrzucasz na pamięć telefonu (albo pobierasz z poziomu telefonu) i klikasz tylko na ikonkę i instaluje. No w opcjach jeszcze można zaznaczyć instalowanie aplikacji z nieznajomych źródeł jeśli nie pójdzie instalacja.

Daj znać czy PairDrop spełni funkcje
  • 0
@iquiet: działa i w zasadzie jest wszystko co potrzeba jako alternatywa w miarę prosta jak dla boomera na pewno do przyzwyczajenia się bo pewien niedosyt pozostaje, organicznie nie lubię zmian w airmore mimo wszystko inaczej to działało cały soft jest bardziej przyjazny graficznie i obsługuje się go w pełni z komputera tj. import export plików i całych folderów, cały dostęp do plików jest bardziej intuicyjnie zrobiony