Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@donfallo: Przecież w tym momencie robisz to samo na co narzekasz;P @hacerking nie podobają się tatuaże więc to komentuje, a Tobie nie podobają się komentarze na temat czegoś, czego ten ktoś nie lubi, i to komentujesz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@SpaceCat de gustibus non disputandum Est. Tak twierdzili Rzymianie i wg mnie mieli rację. Dyskutuje się o pogodzie, o planach na przyszłość, o sytuacji w rodzinie i setkach rzeczy. Natomiast gusty i opinie na ten temat zachowujesz dla siebie bo jest to sprawa czysto subiektywna i dyskusja o tym to strata czasu
  • Odpowiedz
@hacerking: @donfallo Ja osobiście mam w dupie tatuaże, jak się umyje, to ma czystą skórę. Gorzej z tymi metrowymi pazurami, ile tam musi być syfu. Bym się porzygał gdyby moja kobieta mi robiła żarcie w takich długich, ja #!$%@?, fu. Niejeden chłop na produkcji ma pewnie czystsze pazury od niej xD Tak jestem januszem widocznie.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Coś osiągnęła, to nie wolno krytykować jej ohydnego wyglądu (°°


@hacerking: To są jedynie twoje urojenia, nikt tak nie powiedział.
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, ale ja nie cierpię tej cechy u Polaków i wykopków. To jest takie januszowskie. Marichuanen a kto to słyszał, na co to komu. #!$%@? cię obchodzi co robi ze swoim ciałem i zachowaj swoje komentarze dla siebie. O gustach się nie dyskutuje Janusz. Chce mieć tatuaże to ma a świat ma w dupie czy to akceptujesz czy nie. Ja #!$%@?, aż mnie zagrzało takie #!$%@?.


@donfallo: sam się zesrałeś.
  • Odpowiedz
@hacerking: Laska peak human physique, obiektywnie znakomita figura i uroda, a do tego światowe osiągnięcia, ale zawsze jakiś wykopek przyjdzie i się zesra jak to 2/10 i kijem by nie tykał xd

Nie wiem, albo wszyscy na tym portalu ruchają 19-letnie modelki o alabastrowej skórze, albo ktoś tu sobie jakieś kompleksy leczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ma to sens, więc nie można krytykować filmów, muzyki itd.


@hacerking: Jak ktoś skrytykuje dany film czy muzykę w stylu "1/10 słabe gówno", to będzie to miało taką samą (zerową) wartość jako krytyka co twoje "hurr durr brudnopis". Nic nie warta personalna opinia randoma z której nic nie wynika i która nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz
Mogę się podzielić opinią z tobą, z twoją starą albo obcymi ludźmi.


@Protectorx: Kiedyś nauczysz się że "mogę" nie musi oznaczać "powinienem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Laska peak human physique, obiektywnie znakomita figura i uroda, a do tego światowe osiągnięcia, ale zawsze jakiś wykopek przyjdzie i się zesra jak to 2/10 i kijem by nie tykał xd


@caius_cosades: no tak bo każdemu musi się podobać ta sama laskaxDDD WYKOPKUXDDD

Skoro sie tobie podoba to se do niej tasuj ja #!$%@? Mi sie nie podoba, ma #!$%@? ryj i styl. U mnie ma zdecydowanie 2/10.
Zrozumcie dzbany, że
  • Odpowiedz
Jak ktoś skrytykuje dany film czy muzykę w stylu "1/10 słabe gówno", to będzie to miało taką samą (zerową) wartość jako krytyka co twoje "hurr durr brudnopis". Nic nie warta personalna opinia randoma z której nic nie wynika i która nikogo nie obchodzi.


@L3gion: jak widać obchodzi wiele osób bo się zesraliście, że ktoś śmie mieć inną opinię i skrytykować jej urodęxDD
  • Odpowiedz