Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie chce mi się już poznawać facetów. Każdy jak mnie poznaje i się dowiaduje, że mam depresję to chce mnie hehe leczyć seksem. Mam kija w dupie czy to normalne, że mi wszystko opada po takim tekście? Pierwsze parę dni jest super, normalna gadka, wszystko ok i że jestem taka super i w końcu zawsze ten tekst pada.
#depresja #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
Anonim (nie OP): To są debile.

Nie chce mi się już poznawać facetów. Każdy jak mnie poznaje i się dowiaduje, że mam depresję to chce mnie hehe leczyć seksem.


Debile. A tak serio, poznajesz totalnie niedojrzałych facetów. I tu pytanie w jakim wieku faceta szukasz. Widocznie są zbyt młodzi. Szukaj starszych, którzy mają coś w głowie.


@mirko_anonim: no bo nikomu nie jest potrzebna dupa która ma depresję i nie chce się ruchać.

Masz depresję ? Ok to nie jest deal breaker ruchaj się jak borderline to ja będę cię ciągnąć do góry i jak będziesz posłuszna i zrozumiesz moje rady to może ta relacja się jakoś uda a ty ułożysz swoje zwoje mózgowe jak nalezy i oboje dostaniemy to czego chcemy

Bo wyciąganie z depresji to mega
Nie chce mi się już poznawać facetów. Każdy jak mnie poznaje i się dowiaduje, że mam depresję to chce mnie hehe leczyć seksem.


@mirko_anonim: poczytaj sobie o dopaminie, oksytocynie, wazopresynie, serotoninie itd. - o sprzężeniu zwrotnym w cybernetyce
Mam kija w dupie czy to normalne, że mi wszystko opada po takim tekście? Pierwsze parę dni jest super, normalna gadka, wszystko ok i że jestem taka super i w końcu zawsze ten tekst pada.


@mirko_anonim: tak masz kija w dupie, Ty na tej samej zasadzie byś się nie chciała spotykać z kimś kto ma np. długi komornicze tak samo oni nie chcą się spotykać z laską problematyczną którą może jeszcze
@mirko_anonim leczona depresja to nadal depresja tym bardziej że nie chodzisz na psychoterapię przez co lekami leczysz objawy a nie źródło/przyczynę tego skąd ta depresja się wzięła. Zatem pewnie jakieś deficyty czy problemy nadal w Tobie są i interesują się Tobą tylko jełopy bo mężczyźni wiedzą że ktoś kto leczy depresję niekoniecznie jest gotowy na związek, a zawsze gdy ludzie nie są dostatecznie zdrowi i wolni od zaburzeń osobowości/psychicznych to kręcą się