Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@#!$%@?: Żukowska to idiotka. Pewnie, że dzieciaki są wsparciem dla swoich rodziców. Ilu ludzi by się poddało już dawno temu, gdyby nie to, że mają dla kogo się starać? A dzieciaki też są kochane, laurkę dostaniesz, albo buziaka i od razu humor lepszy. Dzieci to nie są rybki akwariowe, żeby uczucia płynęły tylko w ich kierunku a w zamian nic. Nie mowie już o tym, że starsze dzieci mogą pomagać w domu,
@#!$%@?: Prawda jest taka, że Marianna #!$%@?ła swoją rodzinę pajacując w internecie i biorąc udział we freak fightach. Ten jej mąż i tak jej dużo wybaczył i długo z nią wytrzymał. On na każdym wspólnym zdjęciu ma minę jakby miał ochotę umrzeć, nie dziwię mu się.
jutokintumi - @#!$%@?: Prawda jest taka, że Marianna #!$%@?ła swoją rodzinę pajacując...

źródło: SCtk9kuTURBXy85NWJkMzg4My1hMDVlLTRhMzctOTQ1Yi0zNGRmZTU2MTI3OWUuanBlZ5KVAwAAzQWJzQMekwXNBLDNAljeAAGhMAE

Pobierz
@uirapuru: mam pamięć poprzednich wcieleń i wiem, że reinkarnacja jest faktem. Jak inaczej miałbym traktować dzieci?
Żartuję. Raczej dorosłych traktuje jak dzieci a dzieci jak dorosłych z amnezją. I mieć swoich nie będę. No chyba, że mój chłopak wpadnie na pomysł by zaadoptować XD (nie, co toto to na pewno nie )