Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mecenassrenas @Fingolfin89 Dawanie wsparcia może działać w obie strony.

Plus nie bądzcie tacy krytyczni wobec niej, ciężko kontrolować własne emocje, zwłaszcza w wypadku w którym dowiadujecie się że ktoś was rzuca z wiadomości w mediach które to opisują xD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: uwaga, boomerem teraz pojade, ale zrozumiesz jak będziesz miał własne dzieci. Po Twojej wypowiedzi łatwo wywnioskować, ze traktujesz dzieci jak miniaturowych dorosłych, ale to tak nie działa ;)
  • Odpowiedz
Żukowska z rigczem!


@Fingolfin89: Ani trochę.

Jak zawsze z bezdenną głupotą. To, że ja rodzic jest dla dziecka oparciem, to jest oczywista oczywistość. Jednak w drugą stronę działa to TAK SAMO. Dziecko nie musi być tego świadome.

Coś na zasadzie jak na poniższym obrazku.
inozytol - >Żukowska z rigczem!

@Fingolfin89: Ani trochę. 

Jak zawsze z bezdenną gł...

źródło: zukowska ameba

Pobierz
  • Odpowiedz
@uirapuru: i budować wały przeciwpowodziowe. Nie, dzieci nie są i nie powinny być obciążane „wspieraniem” dorosłych ani ich obowiązkami typu opieka nad młodszymi dziećmi. Dzieci mają mieć swoje dzieciństwo i być zaopiekowane przez dorosłych, nie odwrotnie. Inaczej to się nazywa parentyfikacja i naznacza dzieci na całe życie. Współczuję tej dziewczynce.
  • Odpowiedz
@arbuz_luz żerujesz na tym, że nie zdefiniowalismy pojęcia "wspierać". Szacunek i posłuszeństwo należą się rodzicom, pomoc w domu też. To też rodzaj wsparcia
  • Odpowiedz
@uirapuru: mam pamięć poprzednich wcieleń i wiem, że reinkarnacja jest faktem. Jak inaczej miałbym traktować dzieci?
Żartuję. Raczej dorosłych traktuje jak dzieci a dzieci jak dorosłych z amnezją. I mieć swoich nie będę. No chyba, że mój chłopak wpadnie na pomysł by zaadoptować XD (nie, co toto to na pewno nie )
  • Odpowiedz
@inozytol: dzieci powinno się mieć wtedy jak potrafiliśmy sobie poradzić z własnymi problemami. Inaczej ładujemy w dziecko swoje traumy i niespełnione marzenia/nadzieje. Jeśli myślimy inaczej to znak by iść co najmniej do psychologa po pomoc
c
  • Odpowiedz