Wpis z mikrobloga

Gdzie się podziali wszyscy którzy tak wyśmiewali Rosję i wstawiali z nimi memy że są ciency w uszach i Ukraina ich rozjedzie z palcem w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawdy nie oszukacie moi drodzy, rosyjskie orki są mocne i idą dalej #wojna #ukraina #rosja
  • 29
  • Odpowiedz
@Donatello95: bo są, walczyć na taktyce "u nas ludzi mnogo" i "fale piechoty" to jedynie Rosja tak potrafi... ;) Już widzę jak by ta taktyka wyglądała przeciwko NATO. Przecież to byłaby ciągła rzeź ruskiej mielonki. Nie mówiąc o starym sprzęcie (T-64 i od czasu do czasu widać T-72), poborowych bez odpowiedniego przeszkolenia czy braku mundurów czy kamizelek dla wojska (lub używanie kamizelek od ASG). Ale tak, bójmy się ich masy. Im
Korandosama - @Donatello95: bo są, walczyć na taktyce "u nas ludzi mnogo" i "fale pie...

źródło: comment_1664269863cEtWTXa8sATo5dopwvfXQw

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Donatello95 nie ma co się odzywać zaraz ci będą mówić że jesteś ruskim agentem że tak mówisz XDD zobaczymy jak niektórzy będą się zachować pod koniec marca i w czerwcu jak się temu nie sprzeciwiamy to wejdziemy w ten konflikt
  • Odpowiedz
@Korandosama: jak będzie szła przed siebie nawala chłopów która poprzedzi nawala artyleryjska plus utrzymają jako taki poziom walk w powietrzu to mogą na ciebie iść nawet goście w kaskach ASG byle by każdy miał automat lub nawet Mosina. Europa nie posiada obecnie praktycznie żadnej możliwości obrony. A liczy się z możliwością wejscs od finlandi po Rumunię z zawsze otwarta nizina środkowoeuropejska po środku. Reasumując rosje da się pokonać ale musimy to
  • Odpowiedz
@Donatello95: I ten sprzęt który dostała dobitnie pokazuje jak technologia zachodnia wyprzedza technologię rosyjską - najbardziej w artylerii, ale też i siłach pancernych. Kolejnym kamieniem milowym w ukazaniu tego będzie dostawa F-16. Po drugie jak pisałem. Ruskie walczą na taktykę "u nas ludzi mnogo", nie przejmując się tym że mają straty rzędy 100 ludzi czy 1000 ludzi. Dlatego tak jak pisałem, w razie konfliktu z NATO i użyciem całego jego arsenału
  • Odpowiedz
@Korandosama gdzieś to już słyszałem jak się zaczynała wojna na Ukrainie że Rosja to będzie mielonka ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj zaczęli stawiać linie obrony w całym obwodzie Kijowskim więc chyba coś jest na rzeczy czy nie? Widać że mimo sprzętu z najwyższej jakości NATO dosraja #!$%@? i przegrywają. Takie są fakty stary
  • Odpowiedz
@Donatello95: Mam Ci przypomnieć na początku wojny jak wyglądał konkurs na najwyżej latającą wieżę czołgu? Całe konwoje łapane w zasadzkę. Nie tak dawne wydarzenia w Adwijiwce czy Bahmucie, gdzie Ruskie falami piechoty atakowali bo nie mieli innej możliwości. Nie jestem zdziwiony tym że się Rosjanie okopują, bo nie mają innej możliwości. Możecie krzyczeć ile chcecie, co nie zmienia faktu że Rosjanie przy ogromnych stratach własnych zajęli część Ukrainy - kiedy od
Korandosama - @Donatello95: Mam Ci przypomnieć na początku wojny jak wyglądał konkurs...

źródło: 13 - 1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Donatello95 Fakty są takie, ze grillujemy rosję za pomocą Ukraińców i im dłużej ta wojna potrwa tym rosja bardziej padnie i sobie głupi ryj rozwali.
Ruskie twierdzą że prowadzą wojnę z nato bo wstyd im się przyznać, że takie mocarstwo nie dało rady Ukrainie. A jak Marcon wspomniał o interwencji to kacapy w wielki kwik...
Wystarczy policzyć ile i jakiej jakości mamy samolotów, okrętów i czołgów a co zostało ruskim.
  • Odpowiedz
@Donatello95 Bo to jest taki szkolny łobuz, co wszystkich straszy, niektórzy się go boją... a tak naprawdę to większość powinna się skrzyknąć i mu pokazać co on może. Użycie opcji atomu będzie dla Rosji samobójstwem, dobrze o tym wiedzą - dlatego tylko straszą.
  • Odpowiedz