Wpis z mikrobloga

Mam 34 lata i nigdy nie miałem konta na tinderze. Przez 34 lata ani razu nie zaprosiłem dziewczyny na randkę. Nigdy przez 34 lata. Czemu? Bo jestem świadomy swojego #!$%@?. Żadna normalna kobieta, bez zaburzeń, nie chciałaby się zemną spotykać. Niepełnosprawność, renta, bezrobocie, duży obwisły brzuch, mieszkanie z rodzicami. To nie są kompleksy. To moja codzienna rzeczywistość. Za 6 lat stuknie mi czterdziestka i jedyne co mi zostanie, to oglądanie seriali i granie na siłę w gry komputerowe.
#przegrywpo30tce #przegryw #neet
dziobnij2 - Mam 34 lata i nigdy nie miałem konta na tinderze. Przez 34 lata ani razu ...

źródło: 22616574d98dad68b3314ea8223c088a

Pobierz
  • 15
@dziobnij2 no mam 35lat ale gdzieś tam w wieku 21lat raz udało mi się zaruchać. Ogólnie nie mam ♿ ale jestem nierobem od zawsze z małym próbami na pracownie. W obecnej chwili ratuje się właśnie grami bo dostałem steam deck oled. Zbijam wagę choć nie dużą obecnie jeszcze bo 77kg przy 177cm wzrostu aktywnością #nordicwalking i ogólnie spacerami. Dodatkowo coś tam ćwiczę na bardzo małym poziomie bo macham sztangą około 20kg i
@dziobnij2 inaczej niż licząc kalorie się nie da. Nawet osoby ćwiczące potrafią być grube, jak wielu strongmanów.
I myślę, że nie trzeba liczyć do końca życia. Nabywa się nowe nawyki. Aczkolwiek nie można się obżerać. Wystarczy raz na jakiś czas skontrolować wagę. I jak przybędzie coś to chwila diety.
Wiem, że to nie łatwe ale bo sam jestem na diecie ale daję radę no i można wolniej chudnąć co jest łatwiejsze.