Wpis z mikrobloga

@Ilirian: @henk__ @NiBBonacci @myszczur @Yawimaya @damianooo8

#!$%@? czemu prawaki tak bardzo srają się o ten ślad węglowy? Nie wiem czy wiecie, ale to jest teraz standardowy parametr, o który firmy się proszą przy okazji pozwoleń na emisję do swoich zakładów. I praktycznie każda duża firma chce to na zakładzie mieć policzone, tylko na razie mało kto to potrafi XD. Wiem, bo narzeczona w temacie siedzi i właśnie się zabiera za naukę
  • Odpowiedz
To tylko informacja.


@ruda_stuleja: WYŁONCZ TELEWIZOR WŁONCZ MYŚLENIE.uha buga tak się hoduje owieczki, zaraz będzie limit co2 na osobę a jak przekroczysz to cię zredukują!!!!
  • Odpowiedz
@calinowski:

Zesrał jak zesrał. Głupota tej paniki mnie poraża. Nie wolicie wrócić na główną?

@myszczur

Dojrzałe.

@damianooo8

Na pewno nie jesteś prawakiem. Prawda? Prawda?

@Korax

O na to czekałem. Typowe krótkowzroczne widzenie. Cholera nie umiem pojąć, że to jest takie częste. W czymkolwiek związanym ze środowiskiem widzicie sens na nie dalej niż na najbliższe 30 myślenia o tym na zasadzie kupna sprzedaży. Tymczasem to jest robione pod długi termin, możliwe że
  • Odpowiedz
  • 23
czemu prawaki tak bardzo srają się o ten ślad węglowy?


@ruda_stuleja: Nie jestem prawakiem, na głównej to by mnie pewnie zwyzywali od lewaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam firme bo pracuje na b2b, pracuję zdalnie i nie wychodze z piwnicy całymi dniami. Mój ślad węglowy jest pewnie bliski zera. Ing poleciało sobie ostatnio w kulki i dało mi wybór, albo płace za konto albo zgadzam sie na
  • Odpowiedz